Шоу-бизнесnewformat.info5 янв.

Бред Пітт «засвітив» колекцію татуювань під час відпочинку на островах

nk_hauz/-mqh_yl248rgyfxrd5um.jpg

Американський актор Бред Пітт продемонстрував свої татуювання під час відпустки на курорті Аманьяра в Теркс і Кайкос.

Під час пірнання з човна артист залишився без сорочки, тому випадкові свідки зробили фотографії його малюнків на тілі. Знімки були зроблені 2 січня, коли Пітт і його друг Флі (басист рок-групи Red Hot Chili Peppers) проводили час на «райських» островах.

Знаменитості плавали з масками і трубками в прозорій воді. Як було відмічено на фото, у знаменитого актора є як мінімум сім татуювань на спині. Користувачі мережі розглянули торнадо і кілька слів, написаних на санскриті.

Деякі користувачі мережі наблизили кадри і розглянули повний набір малюнків, який включає перші ініціали кожного члена сім’ї, лінії рядків, дату народження його колишньої дружини Анджеліни Джолі, начерки снігову людину і латинське слово Invictus, що перекладається як «непереможний». У поїздці не прийняла участі Ніколь Потуральскі, відносини з якою акторові приписували деякі фанати. Бреда не бачили з Ніколь з кінця літа, що також підтверджує, що між ними немає серйозних відносин.

В одному з недавніх інтерв’ю виданню PEOPLE джерело з боку Пітта повідомиkj, що прихильникам не варто чекати офіційного оголошення відносин між Піттом і Потуральскі, так як це був «випадковий роман». Навіть розривом подію назвати не можна, так як знаменитості «ніколи не були разом».

💬 Последние комментарии
Утренний Ургант Усамы бин Ладена
Камрады-талибы, обратите внимание как эта дура Елена (не эта, которая поддельная, а та которая настоящая) старательно вылизывает на все стороны и агрессивно стремится захватить лидерство в талибане прямо как всратый бандеровец Порошенко... Я, конечно, понимаю, что лежит в основе такого поведения. Более того, тоже самое лежит и в основе поведения самой широкой демократической общественности. Но еще Платон предупреждал, что это вступает в противоречие с интересами общества. А опять еврей кибернетик Норберт Винер, который сам себя называл математематиком, это только подтвердит. Демократическая общественность - вот главная угроза стабильности! А ведь люди, на самом деле, стремятся не к переменам, а к стабильности!
Дуит
Кен ю, Блинкен? Судя по монологам - таки кен. Слова не мальчика, но мужа мало кто может делать.
кипчак
Вчера Сергей Михеев потряс присутствовавших на передче у Соловьева кратким, но содержательным и доходчивым выступлением о роли украинцев в мире и как для достижения своей цели их используют США. Лучше не скажешь и не сформулируешь.
кипчак
И не такие воинственные блин с кулебякой пропадли на морозных просторах. Пока целыми ноги унести никому не удлось.
------
АДКБ чтото было но для войны мало.
Елена
А как же я , верная холуйская морда? Меня москалям оставляют ?
О, УКРАИНА! КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ уКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ, И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!