Бред Пітт «засвітив» колекцію татуювань під час відпочинку на островах
Шоу-бизнесnewformat.info05 января 2021

Бред Пітт «засвітив» колекцію татуювань під час відпочинку на островах

Американський актор Бред Пітт продемонстрував свої татуювання під час відпустки на курорті Аманьяра в Теркс і Кайкос.

Під час пірнання з човна артист залишився без сорочки, тому випадкові свідки зробили фотографії його малюнків на тілі. Знімки були зроблені 2 січня, коли Пітт і його друг Флі (басист рок-групи Red Hot Chili Peppers) проводили час на «райських» островах.

Знаменитості плавали з масками і трубками в прозорій воді. Як було відмічено на фото, у знаменитого актора є як мінімум сім татуювань на спині. Користувачі мережі розглянули торнадо і кілька слів, написаних на санскриті.

Деякі користувачі мережі наблизили кадри і розглянули повний набір малюнків, який включає перші ініціали кожного члена сім’ї, лінії рядків, дату народження його колишньої дружини Анджеліни Джолі, начерки снігову людину і латинське слово Invictus, що перекладається як «непереможний». У поїздці не прийняла участі Ніколь Потуральскі, відносини з якою акторові приписували деякі фанати. Бреда не бачили з Ніколь з кінця літа, що також підтверджує, що між ними немає серйозних відносин.

В одному з недавніх інтерв’ю виданню PEOPLE джерело з боку Пітта повідомиkj, що прихильникам не варто чекати офіційного оголошення відносин між Піттом і Потуральскі, так як це був «випадковий роман». Навіть розривом подію назвати не можна, так як знаменитості «ніколи не були разом».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Луна-2
Радуются все писаки, к нам опять вернулась Псаки.. Будет весело у нас, пСАКИ-дама первый класс
Луна-2
Привет краса ты наша.Вопрос от чего АМЕРИКА ДОЛЖНА СПАСАТЬ МИР ?Мир уже не будет однополярным .ВОН Китай набрал силу.Россия -тоже рвется в лидеры....
Луна-2
Что еще ххочу сказать - по поводу статьи .Яблоков(Зубченко) прав .Мы являемся полигоном для обкатки цветной революции в России. Те же методы при использовании цветных революций .ТАКОЕ ВПЕЧАТЛЕНИЕ ЧТО вернулась обратно на семь лет .Тогда с ужасом наблюдала за ходом переворота.Теперь же не дай Бог, чтобы все опять повторилось в России , потому что Россия многонациональная страна.
е
лижешь, лижешь..уже до копчика зализала...опять ждешь халяву, иди работай - развивай страну..
Луна-2
"Вам нужны великие потрясения,Мне нужна ВЕЛИКАЯ РОССИЯ="слова Столыпина сказанные революционерам более сто лет назад, актуальны и теперь.Ведь и тогда как и теперь, кто идет в революцию? На кого воздействует революционная пропаганда 7 Н а молодежь. Поэтому американские спецслужбы и используют Навального в качестве приманки для малолетних "детишек"Но Навальный, думаю, сам не понимает, того что он будет не нужен им, после того как станет не нужным российским спецслужбам, в качестве тарана против Путина .Они прекрасно понимают, что он не справится со своей задачей..Путин переиграет их.Следовательно, ему уготована роль сакральной жертвы....
Елена
Америка вернулась и она готова вести за собой остальной мир,золотые слова.
КАКАЯ БОЛЬ
В Куеве навальнятам наваляли пиз.юлей. Расчитывали на поддержку от украинских нацистов, но навальнятам наваляли по полной. Валяли по асфальту.