Шоу-бизнесlemonade.styleFeb 6

День рождения Боба Марли: топ-7 лучших треков короля регги

nk_hauz/-m-oxdmmjas3qa7v3uzr.jpg

6 февраля 1945 на Ямайке родился самый известный исполнитель в стиле регги Боб Марли.

Первый альбом Марли “Catch a fire” установил новые стандарты поп-музыки. Это был ни на что не похожий стиль и уникальность ритма в сочетании с религиозной тематикой текста песен.

Марли быстро стал звездой, символом и легендой, а его композиции стали безусловными гимнами борцов за расовое равноправие. В 1960-х он был не просто певцом, а духовным лидером, равных которому едва ли можно отыскать в современном рок-н-ролле.

Знаковое место, которое певец занимает в истории музыки и непосредственно регги, заслуженно отдано Марли. Исполнитель сочетал в себе уникальный талант, исключительную музыкальную одаренность и неординарную религиозную подачу.

Марли скончался от рака 11 мая 1981 года. День похорон исполнителя, по словам очевидцев, был самым скорбным днем за всю современную историю Ямайки.

В честь дня рождения легендарного Марли LeMonade составил список из лучших треков короля регги.

1. Simmer Down

2. Guava Jelly

3. Slave Driver

4. I Shot the Sheriff

5. No Woman, No Cry

6. Exodus

7. Roots, Rock, Reggae

💬 Последние комментарии
Каменяр
Кому ЗАБОРОНЯЛИ отримувати освіту на рідній мові? Скільки зараз в Криму українських і кримсько-татарських дітей і скільки там шкіл з навчанням на рідній для них мові ( кримсько-татарській та українській)?
Каменяр
Після окупації Криму всіх громадян України, які проживали в Криму, без їхньої згоди, без заяв на отримання російського громадянства, визнали громадянами РФ. Зроблено це було нашвидкоруч, після захвату спецназом РФ Верховної Ради Криму, без передбаченого на прийняття зваженого рішення часу, в мовах психозу, створеного російською пропагандою. І "состерігала за дотриманням законодавства під час референдуму" фейкова організація - АБСЕ.
Щеня вмэрлэ
Нет ,жители коммунистического наследия-Крыма,хотели жить с мовными чертями.
Каменяр
В Росії не бачать своєї фізіономії. Не хочуть визнати, що на сьогодні РФ є однією з найагресивніших країн. Войовнича риторика кремля є димовою завісою, яка передує військовому нападу. Так як було в 2014 перед окупацією Криму та розв'язуванням війни на Донбасі.
Каменяр
я володію 2 мовами - добре, а англійською та італійською - в рамках, достатніх для забезпечення базового спілкування. Питання щодо рускоязычных осіб і осіб з рускоязычною челюстю виникло в тому, що рускоязычная челюсть це є ознака деформованого інтелекту
Думка
Кремлівська пропаганда ще не таке розкаже
Каменяр
Цікава думка. Зайві дати затуманюють зміст. Історія, розвиток держави, розвиток суспільства відбувається в послідовності, зміні пріоритетів, подій, епох. Ми не знаємо коли точно залізний вік змінив мідний вік. І це ніяким чином не впливає наше відношення до цих епох, не заважає розглядати подальший розвиток історії ....