Дмитро Шепелєв одружується
Шоу-бизнесnewformat.info14 ноября 2019

Дмитро Шепелєв одружується

Про те, що Дмитро Шепелєв зустрічається з дизайнером інтер’єрів Катериною Тулупової, говорили вже давно, пише Viva. Втім, сам ведучий своє особисте життя не афішує. Але днями в мережу просочилася інформація про те, що він зробив пропозицію коханій. Згідно з повідомленнями видання «7 Днів», через півтора року стосунків, Дмитро попросив Катерину стати його дружиною. Розписатися закохані планують в Москві, а ось влаштовувати пишне свято не хочуть. Незабаром після розпису молодята відправляться в подорож. Також повідомляється, що зараз пара живе разом в московській квартирі Шепелєва. Катерина переїхала до нього ще на початку року. Разом з ними живуть їхні діти — син Дмитра від Жанни Фріске Платон і дочка Катерини від попередніх стосунків Лада, ровесниця хлопчика.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ещё не вечер,откровения впереди,а может и нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
гость
Улыбнуло то что втихаря от Авакова и прокурорши....Судя по фоткам бородатые ребята только что ни кричат от смеха.Спокойные такие....Цирк аля квартал.Скукота и блевотина...
гость
Не .не похоже-тут наркота подводит.Да и суд все таки нужен.Судебное решение о отсутствии состава преступления это индульгенция.А то что их отпустят это понятно.
Елена
Вечер откровений! Маладая Ленка сосалка с окружной таки беззубая помойная яма ! Ха!
УТРО ВЕЧЕРА МУДРЕНЕЕ
ЕРУНДА! К УТРУ ЯВКА ОКАЖЕТСЯ 95% !
Елена
А семечки лузгать чем?зубов то нет,как фейковая Елена говорила,что у меня зубов нема,выпали на Окружной,у тебя вставные челюсти одолжу,на скамейке посижу,с семечками,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Игорь
А ещё Украина - центр мирового танкостроения.И также на первом месте по мифотворчеству.