Шоу-бизнесnewformat.info29 янв.

Джаред Лето опублікував в Інстаграмі свій номер телефону і попросив писати йому

nk_hauz/-lzkp2vf6jcfepp6yoor.jpg

Джаред Лето занудьгував і вирішив опублікувати в Інстаграмі свій номер телефону. Більш того, актор записав відео, де попросив шанувальників йому написати.

«Привіт, хлопці, це я, Джаред Лето, ваш старий друг. Я сумую за вами. Я думав про те, що ми знаємо один одного вже давно і мені, ймовірно, варто залишити вам свій номер телефону. Ми давно не бачилися, і я буду радий отримати повідомлення від вас. Напишіть мені, якщо ви скучили, розкажіть, що у вас відбувається. Номер 213.335.2223, його видно на екрані. Люблю вас, бережіть себе», — сказав Лето.

Звичайно, відповісти кожному Джаред фізично б не зміг. Але він пообіцяв і не обдурив. Всі шанувальники отримали у відповідь від музиканта одне і те ж фото, де Літо задумливо дивиться в далечінь. Були й ті, хто зателефонував за вказаним номером і очікувано потрапили на автовідповідач.

«Хеллоу … Хей … Та я просто приколююсь. Це я, Джаред, мене зараз тут немає, але відправ мені СМС, і я відповім тобі», — звучало на тому кінці телефону.

Шанувальникам швидко вдалося розкусити музиканта. Багато здогадалися, що мають справу з ботом. До речі, подібний трюк провернув і Ештон Катчер. У минулому році актор залишив свій номер в Твіттері і поскаржився на те, що йому не вистачає зв’язку з реальними людьми.

«Моя фан-спільнота, відтепер ви можете просто написати мені. Звичайно, я не зможу відповісти всім, але ми будемо з вами на зв’язку. Отже, я ділюся з вами актуальним і найкращим в світі номером телефону: +1 (319) 519-0576. Так, він дійсно мій», — написав тоді Катчер.

💬 Последние комментарии
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?
ера
моя бабушка...таких вяселых называла...ФетюкЪ
Елена
За 200 тысяч бурятов я не писала.
Елена
Насчёт правдивости своих комментариев я писала,зартсывай если не помнишь.
Елена
Аия туда не хожу,и нациков не люблю,сто раз писала,так шта не надо.
Елена
Отчего не позвонишь мне отчего,вечер грустен и не жду я нечего,по влюблённому я городу иду , разговорчики опять с собой веду, разговорчики вопросики опять,как тебя понять ,ну как тебя понять, почему ты не звонишь мне почему,вечер грустен и не нужен никому...