Емілі Ратажковскі відпочиває з чоловіком на Мальдівах
Шоу-бизнесnewformat.info29 ноября 2019

Емілі Ратажковскі відпочиває з чоловіком на Мальдівах

«Заздалегідь прошу вибачення за абсурдну кількість контенту, який опублікую з цього небесного місця», — написала вона. На одному з фото вона залізла на шию своєму чоловікові — продюсеру Себастьяну Бір-Маккларду — і назвала себе «Мальдівською ципочкою».

Нагадаємо, минулий відпочинок сімейної пари обернувся для моделі неприємним інцидентом. Вона виклала в Instagram фотографію, на якій була зображена що лежить на чоловікові. Шанувальники не відразу помітили чоловіка і подумали, що його рука — це її нога. Люди були шоковані, тому що подумали, що у дівчини росте довге волосся під коліном, хоча це була волохата пахва Себастьяна. З тих пір красуню нерідко асоціюють з «волохатими колінами». Але на цей раз невдалим фотографій немає місця — на всіх знімках Емілі виглядає вельми привабливо.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Ещё не вечер,откровения впереди,а может и нет,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
гость
Улыбнуло то что втихаря от Авакова и прокурорши....Судя по фоткам бородатые ребята только что ни кричат от смеха.Спокойные такие....Цирк аля квартал.Скукота и блевотина...
гость
Не .не похоже-тут наркота подводит.Да и суд все таки нужен.Судебное решение о отсутствии состава преступления это индульгенция.А то что их отпустят это понятно.
Елена
Вечер откровений! Маладая Ленка сосалка с окружной таки беззубая помойная яма ! Ха!
УТРО ВЕЧЕРА МУДРЕНЕЕ
ЕРУНДА! К УТРУ ЯВКА ОКАЖЕТСЯ 95% !
Елена
А семечки лузгать чем?зубов то нет,как фейковая Елена говорила,что у меня зубов нема,выпали на Окружной,у тебя вставные челюсти одолжу,на скамейке посижу,с семечками,ха.А Украина идёт в Европу.Слава Украине!
Игорь
А ещё Украина - центр мирового танкостроения.И также на первом месте по мифотворчеству.