Єлизавета II намагатиметься утримати принца Гаррі і Меган Маркл в королівській родині
Шоу-бизнесnewformat.info14 января 2020

Єлизавета II намагатиметься утримати принца Гаррі і Меган Маркл в королівській родині

Королева Великобританії Єлизавета II підтримала рішення принца Гаррі і Меган Маркл про відмову від королівських привілеїв, однак хотіла б, щоб вони не робили цього.

Про це повідомляє The Mirror з посиланням на офіційну заяву Букінгемського палацу.

Єлизавета II заявила, що вся королівська родина повністю підтримує герцога і герцогиню Сассекських. Однак королева побажала утримати принца Гаррі і Меган Маркл в статусі старших членів королівської сім’ї, щоб вони продовжували виконувати свої обов’язки в повному обсязі.

Проте королева схвалила «перехідний період» для Меган Маркл і принца Гаррі, протягом якого подружжя поступово відмовлятиметься від королівського фінансування. Вони будуть жити в Канаді і Великобританії.

Королева Єлизавета II зробила заяву за підсумками сімейного ради, яка пройшла в родинному маєтку Сендрінгем в понеділок, 13 січня. Крім королеви, в ньому брав участь принц Уельський Чарльз і герцог Кембриджський Вільям (батько і брат принца Гаррі), а також сам Гаррі. Його дружина Меган Маркл планувала приєднатися до обговорення по телефону.

У середу, 8 січня, принц Гаррі і Меган Маркл відмовилися від звання старших членів королівської сім’ї, зберігши за собою титули герцога і герцогині Сассекських. Вони заявили, що в подальшому планують відмовитися від державного фінансування і стати фінансово незалежними. Пара більше не буде представляти королівську сім’ю на офіційних заходах, але продовжить «підтримувати королеву». Ця заява викликала бурю емоцій в монаршої сім’ї: Єлизавета II була засмучена, а принц Чарльз і принц Вільям «розлючені».

Написать комментарий