Кейт Бланшетт очолить журі Венеціанського кінофестивалю
Шоу-бизнесnewformat.info16 января 2020

Кейт Бланшетт очолить журі Венеціанського кінофестивалю

Австралійська актриса Кейт Бланшетт очолить міжнародне журі головного конкурсу Венеціанського кінофестивалю. Про це 16 січня оголосила дирекція Венеціанського бієнале.

«Актриса і продюсер Кейт Бланшетт головуватиме в міжнародному журі 77-го Венеціанського міжнародного кінофестивалю з 2 по 12 вересня 2020 року, яке присудить Золотого лева за кращий фільм і інші офіційні нагороди», — йдеться в повідомленні.

Рішення було прийнято 10 січня Радою Бієнале під головуванням Паоло Баратта.

Були відзначені також особисті заслуги актриси.

«Кейт Бланшетт — більше ніж просто ікона сучасного кіно, яку знімають найбільші режисери останнього двадцятиріччя. Її внесок у мистецтво, суспільне життя, захист навколишнього середовища, відстоювання ролі жінок в індустрії кіно, де все ще превалюють забобони, гідні поваги всього суспільства», — заявив художній керівник огляду Альберто Барбера.

У серпні Бланшетт заявила про намір завершити кар’єру. За її словами, після перегляду фільму з її участю «Куди ти пропала, Бернадетт?» глядачі погодяться з таким рішенням. Раніше вона зізнавалася, що знаходиться на межі екзистенціальної кризи, а на знімальному майданчику думає про те, чому б замість цього їй не погодувати курей чи не почитати книгу.

Кейт Бланшетт знялася більш ніж в 40 фільмах. За ролі в картинах «Авіатор» (2004) і «Жасмин» (2013) вона удостоїлася премій «Оскар». У серпні 2018 року журнал Forbes включив її в рейтинг найбільш високооплачуваних актрис.

Написать комментарий