Шоу-бизнесnewformat.info5 мар.

Колишній бойфренд Джолі виявився в епіцентрі скандалу про зґвалтування

nk_hauz/-m1ftx4j8vzvz9eeho-q.jpg

Володар «Оскара» Тімоті Хаттон опинився в епіцентрі скандалу.

Артиста підозрюють у зґвалтуванні 14-річної дівчини. Інцидент стався ще в 80-х в Ванкувері. Сам актор заперечує свою провину.

59-річний Тімоті Хаттон відноситься до категорії акторів, які швидко стають знаменитими, але так і не домагаються феноменальних висот в кар’єрі. Ще в 1980 році він отримав «Оскар» за перевтілення у фільмі «Звичайні люди», але повторити успіх більше не зміг.

Тепер же ім’я Хаттона спливло в західній пресі в контексті сексуального скандалу. Канадська модель Сера Джонсон заявила, що актор зґвалтував її ще в середині 80-х. Весь цей час жінка мовчала, оскільки побоювалася засудження з боку оточуючих. Однак популярний рух #MeToo змусило Серу заявити про вчинок зірки публічно.

За словами Джонсон, їх знайомство з Тімоті сталося випадково. На той момент актор уже був володарем премії «Оскар» і вважався одним з найперспективніших новачків Голлівуду. Разом з друзями Хаттон запросив Серу і її приятельок в готель.

«Я нервово сиділа біля телевізора, коли Хаттон підсів до мене і почав гладити мої ноги. Я розуміла, що це неправильно, але в той момент розгубилася. Потім він повів мене в окрему кімнату і наполіг, щоб його друг залишився і дивився. Я пручалася і говорила, що він повинен зупинитися, але він повторював, що мені сподобається», — зізналася Сера.

Коли Джонсон було всього 14 років, Тімоті став її першим чоловіком. Модель зізналася, що була дуже налякана, тому відразу після сексу покинула готель. Даний випадок завдав їй психологічну травму, з якою жінка не могла впоратися кілька років.

Сам же Хаттон свою провину заперечує і запевняє, що взагалі не знайомий з Джонсон, а розказана нею історія не відповідає дійсності. Цікаво те, що раніше модель вже зв’язувалася з Тімоті: вона вимагала 135 тисяч доларів за мовчання, і артист погодився виплатити компенсацію. Однак пізніше він відмовився від співпраці з Серой. Тепер адвокати жінки наполягають на грошову виплату в розмірі півтора мільйонів доларів.

Нагадаємо, що Тімоті відомий своїми гучними романами. Актор був одружений двічі, але обидва шлюби закінчилися розлученнями. Також його пов’язували близькі стосунки з Анджеліною Джолі. Артисти познайомилися на знімальному майданчику фільму «Зображуючи Бога», і між ними відразу виникла пристрасть.

Зв’язок Хаттона і Джолі проіснувала близько року, після чого вони розлучилися. На пам’ять про ці відносини у Анджеліни залишилася татуювання на зап’ясті у вигляді першої літери прізвища екс-бойфренда. Зараз актори не згадують про роман та й спілкування після розриву не підтримують.

За інформацією порталу BuzzFeed, Сера Джонсон має намір відстоювати свої інтереси в суді. Вона хоче домогтися справедливого покарання для Тімоті. Якщо вина актора буде доведена, він не тільки отримає реальний термін, а й остаточно втратить кар’єру в Голлівуді.

💬 Последние комментарии
е
Елена, твои америкосы совсем тупые..прям как ты.. причину от следствия не отличают...
е
ты за свои комментарии скажи.. КАК они относятся к теме статьи и тому о чем пишут?? ЗА СОБОЙ следи, склеротичка продажная...
е
т.е. ВСЕ остальное ТЫ подтверждаешь?)) т.е. БРЕХАЛА НАМЕРЕНО и еще утверждаешь тут что ВСЕГДА пишешь только правду и ТЕБЕ верить надо?))) БРЕХЛО ты склеротичное!!
е
так ТЫ написала ЭТО: "..В Берлине около 1700 советских танков немцы подбили и большинство фаустпатронами,а ты не знал?а Берлин нээто ещё не вся Германия,там много городов и поселков было и Чехословакия потом и до этого Польша,так шта., фашизм это твоё,родное..."??? ТЫ! и ЭТО БРЕХНЯ, что и было ТУТ только что ДОКАЗАНО!.. так что если у ТЕБЯ склероз - то ЗАПИСЫВАЙ ДУРА что и кому пишешь...
е
а при чем тут любишь-нелюбишь...ты про закон на Украине писала и ВСЕХ кто тебе указывал на обратное матами крыла? ТЫ! вот и отвечай за СВОИ слова! КТО ответил за нацистский марш в Киеве, профинансированный из ГОСБЮДЖЕТА? так говоришь нет нацизма в Украине??! ГОворишь на Украине закон есть??... ну-ну, брехло....
макс
Олимпиада в Китае пройдёт с 4 по 20 февраля. В это время Китай не будет захватывать Тайвань, чтоб не испортить себе праздник. Конечно, праздник ему могут попытаться испортить США, как они уже неоднократно делали (одно только 08.08.08 чего стоит). Но я думаю, китайцы тогда плюнут и совместят праздник с расстрелами. А РФ будет брать Украину синхронно с Тайванем.
Елена
Где тут Россия придурок?