Шоу-бизнесnewformat.info6 дней назад

Меган Маркл розповіла про переїзд до Канади, де вона «знову відчуває себе в своїй тарілці»

38-річна герцогиня і 35-річний герцог Сассекські насолоджуються новим життям після відмови від королівських повноважень.

Меган Маркл (Meghan Markle) і принц Гаррі (Prince Harry) задоволені розвитком подій. Колишня американська актриса знову відчуває себе в своїй тарілці. Меган запевнила друзів, що вони з чоловіком щасливі.

«Немає ніякого жалю. Меган ні про що не шкодує. Вона відчуває, що тепер для неї межа — це тільки небо. Вона сказала, що вони з Гаррі відчувають, що позбулися величезного вантажу», — поділився близький друг герцогині.

Подружжя разом з сином живуть у відокремленому маєтку на острові Ванкувер.

«Вони роблять те, що роблять звичайні люди. Вони прекрасно проводять час разом, як одна сім’я. Меган готує улюблені страви чоловіка і домашнє дитяче харчування для Арчі. Зараз все в основному крутиться навколо Арчі. Меган знову приходить в форму. Вона щодня займається йогою і здійснює довгі піші прогулянки», — розповіла подруга Маркл.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ой)))) Не просто. )))))) Всякие зелики и существуют для того, чтобы перекачивать баблос из одного кармана в другой. Был Пеця, потрошил Беню. Теперь Беня потрошит Пецю. Наблюдать, конечно, за этим забавно, но толку нет, а издержки этой битвы денежных мешков изымаются из карманов людей. Вот и вся суть хохловласти.
Елена
У Ахметова больше денег,чем у Коломойского,чей Зеленский?,не всё так просто Хохлов.
Игбун Хохлов
Какая форма правления? )))))) На укрАине одна форма правления: бабло. У кого больше, тот и правит. А Зеля всего лишь говорящая кукла: выкинуть старую и купить новую - не проблема.
ВАЩЕ
СПАСАЙСЯ КТО МОЖЕТ
Елена
Власти у него достаточно, конечно не столько сколько у президента России,все таки парламентско президентская форма правления,но всё же.
тина
да и в России такого говна мечтающего продать страну тоже полно
ВАЩЕ
Что тут доказывать?
Авторские статьи