Настя Каменських підкорює Америку з новим міжнародним треком Міамі
Шоу-бизнесnewformat.info27 января 2020

Настя Каменських підкорює Америку з новим міжнародним треком Міамі

Нова пісня Насті Каменських — це колаборація трьох культур. NK записала його зі всесвітньо відомим виконавцем Jacob Forever і домініканським молодим артистом Jessy Frank.

Стрімко підкоривши Латинську Америку і світові музичні чарти, першою серед українських виконавців, NK | Настя Каменських знайомить світ з Україною та її культурою, пише Viva. За океаном вже знають не тільки про українську сопілre, а й про багату талантами Україні. Тому нова колаборація української співачки NK, трек Miami, не залишилася без уваги і латиноамериканських ЗМІ.

«Я працював з багатьма крутими світовими артистами, тому можу підтвердити: NK — справжній професіонал, вона не просто добре знає іспанську, вона відчуває музику, відчуває латиноамериканську культуру. Її ідея об’єднувати такі різні культури мені дуже подобається, а процес роботи з нею — ще більше», — прокоментував роботу з Настею Каменських Джейкоб Форевер.

Спільною роботою з NK вражений і Джессі Франк: «Дуже круто працювати з талановитою українкою, яка так стрімко підкорила Латинську Америку і продовжує підкорювати радіостанції ще і в США і Канаді. У нас вийшла крута колаборація і ще кращий трек, тому слухайте, насолоджуйтесь і заряджайтеся позитивом. Viva Ucrania».

Трек Miami записували на легендарній студії звукозапису в США, яка за останні 30 років випустила десятки золотих і платинових альбомів. На студії працювали також такі артисти як Rihanna, Coldplay, Whitney Houston, Jay-Z, LL Cool J, Shabba Ranks, Gerald Levert, Bob Dylan та інші. Над треком працювали провідні американські музичні фахівці. Пісню артисти присвятили «всім, хто любить подорожувати і пляжний відпочинок».

«Я дуже рада поділитися з вами результатом нашої спільної роботи. Джейкоб і Джессі — неймовірні, вони справжні професіонали і в результаті вийшов дуже крутий трек. Коли твою ідею об’єднувати культури підтримують артисти зі світовим ім’ям, артисти, які підкорюють світові музичні чарти, це дуже надихає. Всім Майамі», — зазначила Настя Каменських.

3 комментария

Написать комментарий
 • Елена
  27 января 2020
  Сосать в Майами - прибыльное дело
  Ответить
 • Ольга
  27 января 2020
  Боже, как посмотришь на заслуженных певцов Украины, стыдно .... одна бездарь с длинными ногами и сиськами, скоро голыми выступать начнут....
  Ответить
 • Ольга
  27 января 2020
  Была в нашем городе ... Масса, которая умеет думать в ужасе, а детям нравится - попа как у ким. ...
  Ответить
💬 Последние комментарии
Елена
Что-то ты козлоослик не сильно то и сочувствия, совсем не вижу, только злорадство, добрый ты человек Днище,у тебя зимой снега не допросишься,а летом стакан воды не дашь, всё на Шенгены идёт,на Красную шапочку,ха.
Илья
А можно....Нет , я даже не про Трилистник! Спокойно постой. Я про Шулявский мост 1 метр которого оказался вдвое дороже чем 1м Крымского моста. Свеженький такой примерчик.
Илья
Я правильно понял , что мы сегодня больше не увидим на этой ветке честь и совесть этого ресурса ! Она же Елена , он же Шмуля нацистская прокладка. С подгорелым пердаком они нами брезгують! А так хотелось обсудить некоторые конструктивные новинки полигона Широкий Лан которые так и не смогли применить туповатые русские при строительстве арктической базы Трилистник.
Елена
А кто проектировал?Кто главный застройщик?Сэкономил?Там материал дешевле закупил,там не по технологии сделал.А потом по Шенгену разъезжал на сэкономленных деньгах,как ты,ха.
Елена
Здравые мысли.
Весёлый Роджер
А представьте, каким бы гивном изошолся наш Шмуля_Елена, если бы это в Москве случилось! Ну помните, как он раннее писал про пожары в Сибири, шо мол ордынцы нычого ны могуть, безрукие воны, не могуть 3 млн ГА тайги потушить! Вот жешь он мразь свинорылая! Пиндосный смокчун!
КОНКРЕТИЗИРУЙТЕ
А ЧЕМ СЕЙ СОВЕТ ПОДКРЕПЛЁН? ДОЛЯРЫ? ЕВРЫ? ГРИШКИ?
Авторские статьи