Названа справжня причина зіпсованих відносин між принцом Гаррі і принцом Вільямом
Шоу-бизнесnewformat.info17 марта 2020

Названа справжня причина зіпсованих відносин між принцом Гаррі і принцом Вільямом

Відносини між британським принцом Гаррі і принцом Вільямом зіпсувалися до появи Меган Маркл.

Про це повідомляє видання The Mirror з посиланням на джерела, близькі до королівської сім’ї.

Інформатори газети стверджують, що справжньою причиною багаторічного розладу між братами стала служба герцога Сассекського в армії. До цього принц Гаррі нібито заявив, що «10 років в армії зробили його куди більш нормальним, ніж хоче вірити його сім’я».

Герцог Сассекський зізнався, що після повернення з армії в 2015 році ледве зміг пристосуватися до життя в якості члена королівської сім’ї і навіть думав стати пожежником або тренером з регбі. Близькі до королівської сім’ї джерела стверджують, що тоді ж принца Гаррі стало злити, що він був і залишається «другим після Вільяма».

Один з опитаних виданням інформаторів зазначив, що Гаррі завжди хотів бути потрібним сім’ї і шукав цього підтвердження, але знаходив лише докази зворотного. «Він повинен був послухати ради батька і залишитися служити. Повернення з армії стало, мабуть, його гіршим рішенням», — зазначив він.

Інше джерело додало, що масла у вогонь підливав і принц Вільям, який «ніколи не давав забувати братові, кому з них уготовано стати королем».

Раніше повідомлялося, що відносини між британським принцом Гаррі і його братом, принцом Вільямом, безповоротно зіпсувалися. Згідно з близькими до королівської сім’ї джерелами, герцог Сассекський повністю зосереджений на майбутньому, яке він має намір провести не з королівською родиною, а зі своєю дружиною Меган Маркл і їхньою дитиною.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Одесситка
Одесситка. А между тем на последнее заседание (24 февраля) явился опять новый прокурор, который сказал, что не ознакомился с делом и слушание перенесли на 25 марта
Луна-2
Стая хохлатых мартышек прыгает до небес. В бороду тихо смеется Старый, усталый бес. Бес не дает им покоя. вновь разрушает страну. Бес, что играет нами Гонит нас на войну. Бес языки запрещает "мовный" закон приняв. Церковью он заправляет Христа из церкви изгнав. Бес вырезает семьи . Ему никого не жаль. Ведь либеральные ценности Он за основу принял. Бес, что зовется Америкой Не оставляет страну. Снова и снова он хочет Ввергнуть Россию в войну. И на чужой территории Разграбив страну до конца. Черти сыграют свадьбу Соединив два хвоста.
Гость
О, Ленка сосалка с придорожной канавы вернулась в эфир ! Очко натрудила гарненько ? Чем румыны расплатились сырой картошкой или обещали завтра ? кинули как всегда как и Зе начальника его кураторы ! Ха !
Весёлый Роджер
Ой знаю, то я знаю Шмуля! Шо ты кажеш – шо то ны я, тай ы рука ни моя, а ми тильки вийшли колядувати та нищими дупами по Эуропе стрибати! Панове запизденцы вы там часом Сало не уронили? Бо тут пердуну дэбилу чуть люлей не навалили! Уже все тут поняли про тебя Шмуля, лысую пердунистую "дивчину" и твоего клона, шо пошла б с тобой в разведку, да порвала колготы об ветки.
е
все то ты знаешь, все то ты пробовала..
Елена
То не я болезный, сколько раз тебе это талдычить,ты хоть страпоном дупу прочить ,чтобы лучше слышать,дупа это твоя голова,там всё равно мозга нет,ротяка поганая и язык лизун,ха.
ннн
Геракакл усушенный