Ольга Куриленко вилікувалася від вірусу nCoV і розповіла, як протікала хвороба
Шоу-бизнесnewformat.info23 марта 2020

Ольга Куриленко вилікувалася від вірусу nCoV і розповіла, як протікала хвороба

Французька актриса українського походження Ольга Куриленко, яка тиждень тому повідомила про те, що підхопила коронавірус, розповіла про своє одужання.

Зірка, яка перебуває на карантині в своєму будинку в Лондоні, поділилася гарною новиною зі своїми передплатниками в Instagram, повідомивши, що вона повністю здорова.

Артистка опублікувала в соцмережі фото, на якому зображена в масці, вона тримає на руках свого чотирирічного сина Олександра Макса Гораціо.

«Я повністю одужала!», — підписала своє фото Куриленко.

Зірка також розповіла, як протікала її хвороба.

«У перший тиждень мені було дуже погано, і я майже весь час лежала з високою температурою і багато спала. Я спала 12 годин і потім ще години 3-4 dltym ​​!!! Піднятися було важко. Втома божевільна. Головний біль дикий», — розповіла Куриленко.

Також вона зазначила, що другий тиждень в карантині пройшов легше.

«У другий тиждень температура повністю пішла і з’явився легкий кашель. Втома залишилася. Тепер практично ніяких симптомів немає. Тільки трохи кашель вранці, але потім він повністю йде на весь день. Тепер я насолоджуюся відпочинком і проводжу час з сином. Тримайтеся!!!», — додала актриса.

Крім того, вона зізналася, що використовує вимушений вільний час в карантині для роздумів і спілкування з малюком.

Додамо, що кілька днів тому Ольга теж вийшла на зв’язок з передплатниками в Instagram і розповіла, що їй стало краще вже через три дні після того, як у неї виявили COVID-19. Лікарі не стали її госпіталізувати і навіть не призначили лікування, порадивши приймати парацетамол.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Илья
Фигня это всё. 4 апреля 1884 года родился легендарный адмирал Исороку Ямомото. Предлагаю почтить его память вставанием. Всем спасибо.
георгий
УКРАИНЦАМ СЛАБО ИСПРАВИТЬ СВОИ ОШИБКИ, СЖЕЧЬ НА МАЙДАНЕ ЗЕЛЕНОЖОПЫХ-ПОРОХОБОТОВ и КРАВЧУКА, КУЧМУ, ЮЩЕНКО, ЯНУКОВИЧА , ФАШИСТВУЮЩИХ БАНДЕРЛОГОВ , ИЛИ ВСЁ , ЕВРО-АМЕРИКАНСКАЯ ЧЕРВОТОЧИНА МОЗГИ УКРАИНЦАМ НАПРОЧ УНИЧТОЖИЛА ?
георгий
И НЕ С ПРОСТА ВО ФРАНЦИИ СГОРЕЛ НОТЕРДАМ - СОБОР ПАРИЖСКОЙ БОГОМАТЕРИ , ТОЛЬКО ФРАНЦУЗЫ НЕ ХРЕНА НЕ ПОНЯЛИ , А ИХ КОСИТ АМЕРИКАНСКАЯ ЗАРАЗА .
Илья
Кстати , у бандерлогов ещё с 1991 года висит белорусам должок в 155 миллионов $. Ну теперь уже с % почитай под 200 будет , за поставленную сельхозтехнику. В 2015 фюрер Порох этот долг признал и в погашение обещал демаркировать границу за счёт Рейха. Разумеется кинул . Сябры как обычно утёрлись и продолжают плодотворно сотрудничать с этими ушлёпками. Как несовершенен этот мир! Ещё не всё подвластно Путину!
Ил 2
Цеевропейцi не могут поступить по другому. УкрАiнцi стройными рядами с песнями и лозунгами вуйны "Лены" чимчикують до гейропи. Где их уже ждут с гейдрузi с большим фаллосом, продайте землю и попадёте в объятия, где вас полюбят.
Ил 2
Долбовирус петруха.
Ил 2
Вот она какляцкая натура проявилась - должны дать на халяву и побольше. НЛО "вуйна лена", расскажи нам, чем это укропия сябрам помогала безплатно? Свежий анекдот: каклы-альтруисты.