Ольга Сумська перехворіла на COVID-19
Шоу-бизнесwona.com.ua05 ноября 2020

Ольга Сумська перехворіла на COVID-19

Українська виконавиця Ольга Сумська зізналася, що перехворіла на коронавірус ще влітку.

Під час інтерв’ю для видання “Факти”, співачка розповіла, що деякий час страждала від нежитю й абсолютно не відчувала запахів. Також ці ж симптоми відчували і її донька Ганна та коханий обранець Віталій Борисюк. Зрештою, через деякий час один із тестів показав, що у крові жінки є антитіла до хвороби.

“Напевно, на гастролях перенесла хворобу.”

Жінка переконана у тому, що на коронавірус перехворіють усі, втім вона продовжує дотримуватися правил карантину, дистанціювання й гігієни. Також Ольга зауважила, що перед початком зйомок, усі члени команди обов’язково проходять тести на виявлення хвороби, а якщо людина отримала позитивний результат, то її одразу “евакуюють” через чорний хід.

В кінці Сумська попередила, що сьогодні продовжує бути пильною та дезінфікує усе, до чого доторкається.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.