Шоу-бизнесnewformat.infoSep 5

Принц Гаррі і Меган Маркл розчарували королеву Єлизавету

Про це пише The Sun. Пара знайшла привід відмовитися від поїздки в шотландську резиденцію королеви, де вона традиційно проводить два літніх місяці. Вони заявили, що їх чотиримісячний син Арчі ще не зміцнів для таких поїздок. Єлизавета II, за твердженням джерела видання, близького до королівської сім’ї, була сильно розчарована, оскільки немовля вже встигло спочатку провести тиждень на Ібіці, а потім відправилося з батьками на зустріч з Елтоном Джоном до Франції. Джерело видання припустило, що ініціатива пропустити візит виходила від Меган Маркл, оскільки в Балморалі немає ніяких розваг, окрім стрільби, полювання і риболовлі. Принц Гаррі одружився на Меган Маркл 19 травня 2018 року, а через рік у них народився первісток. Про роман принца стало відомо в кінці 2016 року. Походження актриси, яка народилася в родині чорношкірої американки, розкритикували в інтернеті і бульварній пресі. У відповідь Кенсінгтонський палац заявив, що ЗМІ «переступили межу».

💬 Последние комментарии
Антиелена
Мля, у детей в песочнице более аргументированные ответы! ПНХ ТП!
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.