Шоу-бизнесshowdream.orgSep 2

Сергей Притула рассказал о 4-летней дочери

nk_hauz/kvMJgP47g.jpeg

Телеведущий признался, что Соломия унаследовала его характер и они очень похожи. Счастливый отец троих замечательных детей Сергей Притула редко раскрывает личные секреты. Но недавно в интервью журналу "Теленеделя" ведущий шоу "Хто зверху?" и "Дети против звезд" (Новый канал), поделился, как сейчас проводит время с маленькими Притулами. "Наш 12-річний Дмитро — доволі самостійний хлопець, — говорит телеведущий. — Якщо не маю можливості завезти його на якийсь гурток (барабани, плавання чи комп’ютерна академія), він спокійно добирається сам маршрутками чи метро. З Соломією в нас теж "все пучком". Особливо люблю з нею їздити на базар. Таткова помічниця із задоволенням "тарабанить" до машини пакети з зеленню. Стосовно Стефанії, то тут графіки завжди розписуються так, щоб хтось був на підстраховці. Дитина — на грудному годуванні, тому мамина відсутність вкрай обмежена. Зазвичай моє завдання, поки Каті немає вдома, не розбудити дитину!"

nk_hauz/dkuJRP4nR.jpeg

4-летняя Соломия неоднократно собирала множество приятных комментариев в соцсетях ведущего. Веселила подписчиков детской непосредственностью и эмоциональностью на видео.

"Коли мене по кілька днів немає вдома, і я приїжджаю з відряджень, то можу збожеволіти від того, як дитина висить у мене на шиї й заціловує, — признается Сергей. — Соля — наш енерджайзер. Обожнює співати пісні, які придумує на ходу. Коли ми їздимо в автівці, просить мене ввімкнути "Радіо Рокс". Рок-музика їй "заходить" краще, ніж попса. Вона відвідує балетну студію. У захваті від подорожей. Має дуже чіткі лідерські задатки, але, водночас, дуже компромісна, якщо правильно з нею проговорити "правила гри". Притула рассказывает, что "хочу, хочу, хочу" в их семье нет. "Треба віддати належне терпінню моєї дружини, — говорит ведущий. — Катя витратила дуже багато часу на формування тієї системи координат у стосунках з донькою, коли ми зараз не маємо клопоту, якщо кажемо: "Мультики ще 10 хвилин — і спати" або "Ні, зараз морозива не можна". У нас дитина, в принципі, до 3,5 років не знала, що таке морозиво. Що таке цукор, не знає й досі."

nk_hauz/dguJgP47g.jpeg

Включай Новый канал и смотри проекты с Сергеем Притулой. Каждый четверг в 19:00 он зажигает вместе с украинскими звездами в шоу "Хто зверху?", а с 22 сентября в эфире стартует третий сезон "Дети против звезд".

💬 Последние комментарии
Авторские статьи