Серьога пояснив, навіщо забрав дітей від колишньої дружини
Шоу-бизнесglavred.info22 июля 2020

Серьога пояснив, навіщо забрав дітей від колишньої дружини

Білоруський репер Серьога, який живе в Україні, вирішив пояснити, як і навіщо забрав дітей у колишньої дружини Поліни Ололо. Він зняв короткий документальний фільм, в якому знялися його сини, і розповіли, як їм живеться з батьком.

Серьога вже майже рік як забрав дітей у своєї колишньої дружини, і замість інтерв'ю ЗМІ, Серьога випустив міні-фільм у своєму Youtube, в якому розповів про життя з синами.

"Я спостерігав за тим, як старший син Марк грає у футбол. Я побачив, що у нього не дуже виходить, йому не вистачає швидкості, витривалості, реакції. Одного разу Я підійшов до нього після гри і кажу: "Ти хочеш встигати за м'ячем?". Він відповів "так". Я йому сказав: "Поїхали зі мною, поживемо кілька місяців разом, потренуємося, я налагоджу тобі тренувальний процес. Подивимося, що з цього вийде". Приблизно в цей же час почали надходити скарги від вихователів на молодшого сина Платона щодо його поведінки. Став неврівноваженим, неконтрольовані викиди емоцій, часто негативні. Надійшла пропозиція витратити якісь кошти на психолога, на що я відповів: "Я сам впораюся з ситуацією. Дитині не потрібен психолог. Дитині потрібен батько". І вони поїхали зі мною в Харків", - почав свою історію Серьога.

Тиха заводь - документальний фільм дивитися онлайн:

Він проникливо розповів про те, що приділяє свою увагу з вільний час синам. У той час, коли Серьога не може бути поруч, поруч з синами постійно знаходиться Філіп, який служив старшим сержантом у Французькому Легіоні.

Марк і Платон відзначили, що спочатку не розуміли, навіщо батько замінив фільми, мультики і телефони іншими заняттями, але тепер вони розповіли, що у них багато цікавих занять на дозвіллі, що у них є графік, і вони не тільки цікаво проводять час з батьком, але і процвітають у своїх хобі.

Хлопчик повідомив, що з ними живе дідусь, за яким доглядає Серьога. У чоловіка стався інфаркт, була клінічна смерть. Син приїхав з онуками, забрали, обстежили. А поки Серьога відсутній у справах, за синами доглядає Філіп. Саме він привчив хлопців до режиму і дисципліни.

Тим часом Серьога розповів, що він принципово не кричить на дітей і не застосовує фізичні покарання.

"У них є відповідальність, у них є графік, у них є режим. У них є чіткі завдання, які їм встановили старші, які вони виконують. У них є щоденна важка робота над собою. А чим займаються ваші діти?", - підсумував Серьога.

До речі, наприкінці червня Серьога випустив кліп з Давою, в якому знялися обидва його сина.

1 комментарий

Написать комментарий
  • wow
    22 июля 2020
    от дружини Поліни Ололо
    Ответить
💬 Последние комментарии