Шоу-бизнесnewformat.info7 дней назад

Слава Камінська розповіла про роботу над фільмом «Гола правда»

13 лютого на великі екрани виходить доросла комедія «Гола правда». Одну з ролей у фільмі виконала Слава Камінська.

Напередодні прем’єри редакція Viva.ua поспілкувалася з нею — про кіно і не тільки.

Слава Камінська про свою героїню в комедії «Гола правда»

Її звати Світлана і вона сповідує найдавнішу професію. Зухвала, впевнена в собі, максимально відверта і нахабна. В її житті існує дві точки зору: її особисте і неправильне.

Про колег по знімальному майданчику

Коли я була в кадрі одягнена, було дуже навіть комфортно. А взагалі, я актриса зі стажем, це аж друга моя кіноробота. Якщо на зйомках кіно завжди так добре, то я готова зніматися частіше. На майданчику ми познайомилися з Ксенією Мішиною — молода талановита актриса, з якою в кадрі відчуваєш себе впевнено. Раджу продюсерам звернути увагу на такий тандем (сміється).

У трейлері звучить ваша фраза «Козли повинні ходити з великими рогами». Чи вважаєте ви так само в реальному житті?

У житті виховую в собі прийняття і терпимість — намагаюся нікого не засуджувати. Козли — це ж відносне поняття. Часто для певного типу жінок чоловік з негідною поведінкою — межа мріянь. Впевнена, і у вас є такі приклади. Козли нікому нічого не винні, крім як обходити мене стороною.

Що краще — гола правда чи вдало зачесана брехня?

Ох, про вдало причесану брехня я знаю навіть більше, ніж хотілося б. Правда завжди краще, в будь-якому вигляді. Я обожнюю чесних, відкритих, без скелетів в шафі. В еру Інстаграма, еру завжди «красивих і успішних» такі зустрічаються, на жаль, все рідше.

Топ-5 «дорослих» фільмів за версією Слави Камінської

Цензура не пропустить (сміється). Дорослі — це в яких в дитинстві батьки закривали нам очі, коли на екрані цілувалися? Напевно, «Домашнє відео», «Американський пиріг», це класика. Але я ближче до дорослих пісень, ніж до фільмів.

Як відбувається зйомка ню-сцен?

Це комерційна таємниця (сміється). Чи було мені комфортно роздягатися? Не завжди. Соромилася я? Звичайно, це ж не вдома у ванній, а на знімальному майданчику, де на тебе дивляться багато людей. Але така професія — заради мистецтва можна все.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ой)))) Не просто. )))))) Всякие зелики и существуют для того, чтобы перекачивать баблос из одного кармана в другой. Был Пеця, потрошил Беню. Теперь Беня потрошит Пецю. Наблюдать, конечно, за этим забавно, но толку нет, а издержки этой битвы денежных мешков изымаются из карманов людей. Вот и вся суть хохловласти.
Елена
У Ахметова больше денег,чем у Коломойского,чей Зеленский?,не всё так просто Хохлов.
Игбун Хохлов
Какая форма правления? )))))) На укрАине одна форма правления: бабло. У кого больше, тот и правит. А Зеля всего лишь говорящая кукла: выкинуть старую и купить новую - не проблема.
ВАЩЕ
СПАСАЙСЯ КТО МОЖЕТ
Елена
Власти у него достаточно, конечно не столько сколько у президента России,все таки парламентско президентская форма правления,но всё же.
тина
да и в России такого говна мечтающего продать страну тоже полно
ВАЩЕ
Что тут доказывать?
Авторские статьи