СТАРТУВАВ ДРУГИЙ ТУР ВІДБОРУ УКРАЇНСЬКИХ МУЗИКАНТІВ НА ФЕСТИВАЛЬ SZIGET
Шоу-бизнесcultprostir.ua31 марта 2015

СТАРТУВАВ ДРУГИЙ ТУР ВІДБОРУ УКРАЇНСЬКИХ МУЗИКАНТІВ НА ФЕСТИВАЛЬ SZIGET

Українське представництво фестивалю Sziget оголосило список з 40 вітчизняних виконавців, які претендуватимуть на право виступити в цьому році в Будапешті. До 16 квітня відкрито голосування серед шанувальників.

У списку артистів, які подали заявку і зібрали 50 репостів свого повідомлення про участь у конкурсі в соцмережах, значаться: ONUKA, Fontaliza, Epolets, Dead Boys Girlfriend, 5 Vymir, Cherokey, Vivienne Mort, Brunettes Shoot Blondes, DVOE, Cherry-Merry, Dzierzynski Bitz, «Гапочка» та інші. Побачити повний перелік претендентів і віддати свій голос за улюбленців можна на сайті проекту.

За результатами голосування і оцінками експертного журі будуть складені зведені підсумки і відібрано п'ять виконавців. Вони візьмуть участь у концерті в київському клубі Sentrum 8 травня, на якому і буде оголошено ім'я переможця. Він виступить на Sziget Europe Stage в Будапешті 11 серпня 2015 року.

Вчора також стало відомо, що на Sziget цього року виступить гурт «Гайдамаки». Для команди це буде друга поява на престижному європейському фестивалі, де вони вже грали в 2009 році.

Ще раніше стало відомо про те, що серед українських артистів, які покажуть себе на літніх фестах в Європі, буде й група O.Torvald. Команда Жені Галича зіграє на польському фестивалі Przystanek Woodstock (30 липня – 1 серпня) в місті Костшин-над-Одрою.

Написать комментарий