Шоу-бизнесnewformat.infoFeb 10

Телеканал HBO домовився про нову серію «Друзів»

nk_hauz/-m-knb-umnsvmwgbi-jz.jpg

Шанувальники «Друзів» нарешті отримають довгоочікуваний реюніон, обіцяє американське видання Deadline.

Чутки про новий епізод легендарного серіалу ходили кілька місяців, а тепер він, схоже, і правда, не за горами. Головне, щоб всі актори були в зборі — а вони самі із задоволенням залишають натяки для фанатів.

Своїми інсайд про спеціальний епізод серіалу поділилася автор видання про кіно і телебачення Deadline. У статті від 6 лютого вона повідомляє, що телеканал HBO і компанія Warner Bros. TV нарешті завершили переговори про гонорари акторів і готові підписати з ними контракти.

Сценарій епізоду поки залишається загадкою, але вже відома приблизна ціна повернення оригінального каста серіалу. Участь всіх улюблених зірок обійдеться в 20 мільйонів доларів. Для стрімінгових платформ це вже звичайна сума, а серія вийде на відеосервісі HBO Max, який запуститься в травні 2020 року.

Незважаючи на те, що ніхто з акторів поки не підтвердив угоду, натяків на возз’єднання культових героїв було багато. Восени 2019 року серіалу виповнилося 25 років. Маленька Емма, дочка Росса і Рейчел, в 2020 році вже виросла — сестри-близнючки, які виконали роль малятка, збираються святкувати свій 17-й день народження. І одна з них недавно іронічно відповіла на привітання, залишені їй в серіалі. А її екранна мама — Дженніфер Еністон — теж не перестає підносити фанатам сюрпризи: недавно вона підстерегла їх в одній з найвідоміших локацій «Друзів».

💬 Последние комментарии
Думка
Кремлівська пропаганда ще не таке розкаже
Каменяр
Цікава думка. Зайві дати затуманюють зміст. Історія, розвиток держави, розвиток суспільства відбувається в послідовності, зміні пріоритетів, подій, епох. Ми не знаємо коли точно залізний вік змінив мідний вік. І це ніяким чином не впливає наше відношення до цих епох, не заважає розглядати подальший розвиток історії ....
Коля
С головой не все точно!!!! Убогая дура!!!
тость
все революции мутили активисты-евреи. разделяй и властвуй - основа бизнеса-власти.
Сэдий Пэдро
Наша компания пропонуэ знижку на видпочинок та оздоровлення 90% для украйинцив !!!
е
ну то что у них есть"план" и они его курят это по-моему не поддается сомнению...
гость
Ну вот. А нам все рассказывали, что зто инфузория "туфелька" вдруг решила изменяться в разных видах, чтобы стать то деревом, то динозавром, то обезьяной. )))