Шоу-бизнесnewformat.infoFeb 14

ТОП-3 зіркові пари, кохання яких почалося на проекті «Голосі країни»

nk_hauz/-m02sirgejb2jpn-kfwd.jpg

Щонеділі на каналі «1+1» глядачі спостерігають за тим, як учасники сліпих прослуховувань намагаються підкорити сцену вокального шоу «Голосу країни-10».

Як пише Viva, за історію існування проект відкрив тисячі потужних голосів та запалив десятки зірок. Сьогодні українська адаптація шоу TheVoice визнана однією з найкращих у світі, а кожний випуск по ТБ дивляться понад 5 млн глядачів.

Та, як виявилося, «Голос країни» запалює не лише зірок, а й шалені почуття. Саме на вокальному шоу спалахнуло кохання найвідомішої медійної пари – ведучих проекту — Юрія Горбунова та Катерини Осадчої. А серед учасників відзначилися історії Арсена Мірзояна з Антоніною Матвієнко та Романа Дуди з Вірою Кекелією. Сьогодні ці пари вже офіційно зареєстрували свій шлюб, а у тому, що їх кохання справжнє немає жодних сумнівів. До Дня святого Валентина згадаймо, як зароджувалися почуття між зірками на «Голосі країни».

Юрій Горбунов та Катерина Осадча – ведучі проекту

nk_hauz/-m02spih6gvaagazn9ci.jpg

«Службовий роман, який увінчався створенням нової родини і народженням сина»

Історія кохання найвідомішої медійної пари народилася під час знімання проекту «Голос. Діти», де вони разом працювали ведучими. До цього часу Катя Осадча і Юра Горбунов вже були знайомі понад 10 років. Телеведуча «Світського життя» неодноразово брала інтерв’ю у колеги, та їхні стосунки тривалий час залишалися суто діловими. Зараз Юрій каже, що проект «Голос країни» допоміг їм краще пізнати одне одного, і відтепер вони нерозлучні.

Починалися стосунку пари зі сором’язливих поглядів, телеведучий навідувався до гримерки колеги, пропонував зробити їй каву або почитати разом сценарій. І лише перед фіналом, на етапах «нокаутів» нарешті зважився подарувати їй перші квіти – букет тюльпанів, які й заклали початок стосунків майбутнього подружжя. Тоді ніхто із команди проекту, тренерів та учасників і не здогадувався про те, що між ведучими стосунки. Нещодавно закохані відзначили третю річницю весілля, у подружжя підростає син Івасик.

Арсен Мірзоян та Антоніна Матвієнко – учасники 1 сезону «Голосу країни»

nk_hauz/-m02sptypdebfbb3l1qg.jpg

«Кохання – це пригода, єдина і справжня в житті пригода»

Відколи Антоніна Матвієнко заспівала на «Голосі країни», її життя круто змінилося. Зі своїм чоловіком вона познайомилась на знімальному майданчику вокального шоу. Ще під час перших репетицій між учасниками промайнула іскра, яка пізніше переросла у справжнє кохання. При знайомстві Арсен звернув увагу на те, що Тоня не привіталася з ним. Сама ж співачка каже, що вчинила так тому, що бачила в ньому найсильнішого конкурента з-поміж інших. Арсен почав обережно залицятися до дівчини: влаштовував приємні сюрпризи, дарував квіти і врешті заполонив її серце.

Арсен й Антоніна довго приховували стосунки, почали жити разом, а пізніше вже затвердили їх офіційно. У них народилася донька, яку назвали Ніною, на честь відомої бабусі – народної артистки України – Ніни Матвієнко.

Роман Дуда та Віра Кекелія – учасники 7 сезону «Голосу країни»

nk_hauz/-m02sprt9heemst6q8sc.jpg

«Кохання – це коли ви разом готуєте цибулевий пиріг та ридаєте над ним теж разом»

Вона на 7 років старша за нього, та це не заважає їм кохати одне одного, бо як кажуть артисти: вік – це просто цифри.

Історія кохання між учасниками вокального шоу Вірою Кекелією та Романом Дудою почалася з павільйону №12 столичного ВДНГ, де тренер команди Сергій Бабкін зібрав усіх учасників перед репетиціями, щоб познайомити одне з одним. Роман підійшов до дівчини і зробив комплімент її зачісці, а вона подумала, що він надто зухвалий. Та попри це, хлопець одразу ж зміг привернути увагу до себе, і саме той невдалий комплімент став початком зародження палких почуттів: «Сергій та Сніжана Бабкіни намагалися створити між учасниками в першу чергу дружню атмосферу, а вже потім конкурентну, в той момент щось відбулося між нами. Я помітила, що Рома робить занадто багато компліментів мені», – з посмішкою пригадує Віра.

Стосунки між парою починалися з дружби та телефонних розмов, у яких молоді люди обмінювалися думками і порадами стосовно участі у шоу. А далі вже й не пригадують привід, за яким вперше зустрілися за межами репетиційної зали: «Тоді мені здалося, що нам приємно спілкуватися разом, слухати історії одне одного. Сергій та Сніжана Бабкіни часто запрошували учасників на спільні зустрічі. І хоча підтверджували присутність майже всі, так складалося, що приходили лише ми з Ромою. Ми цього не планували, але обставини так складалися самі собою – ми все більше часу проводили разом», – каже співачка. На етапі «нокаутів» відбулося перше побачення пари, після якого Віра і Рома зрозуміли, що між ними дещо більше, ніж просто дружба. Пара довго приховувала свої стосунки від тренерів та учасників, намагалася не привертати до себе уваги: «Ми тоді дуже переживали, що наші стосунки можуть зіграти з нами злий жарт. Хоча зараз я впевнена, якщо вам судилося бути разом, обставини безсилі», – зізнається Віра.

Два роки екс-учасники «Голосу країни» одружилися, зараз вони разом насолоджуються спільним життям та сімейним затишком. Про секрет своїх щасливих стосунків кажуть так: «Аби не перетворити життя у сімейну рутину, треба завжди залишатися трошки дітьми».

Авторские статьи
Авторские статьи3ч. назад
Американцы крепко взялись за Зеленского. Дмитрий Джангиров
Авторские статьи4ч. назад
Мы наблюдаем полный развал системы государственного управления
Авторские статьи4ч. назад
Киевский суд признал Украину американской колонией
Авторские статьи5ч. назад
Зеленскому выходят боком скандалы с офшорами, вагнеровцами и внутри партии
Авторские статьи5ч. назад
Без Великой Отечественной и Донбасса. Новый «темник» должен научить украинцев «правильному» языку
Авторские статьи5ч. назад
Протоиерей Андрей Ткачёв: Сатанизм среди миллионеров. Закрытый клуб иллюминатов 2
Авторские статьи6ч. назад
США опять торгуются с Россией за Украину 2
Авторские статьи7ч. назад
Обещал бычка, а дал тычка. Чем увенчался визит главы Пентагона в Киев 5
Авторские статьи7ч. назад
Ноябрь 1945 года. Не состоявшийся ядерный удар Сталина по США 1