Церемонія вручення премії «Оскар» знову пройде без ведучого
Шоу-бизнесnewformat.info12 января 2020

Церемонія вручення премії «Оскар» знову пройде без ведучого

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук визнала вдалим минулорічний експеримент, коли урочиста церемонія вручення премії «Оскар» обійшлася без ведучого.

Під час зимового прес-туру Асоціації телевізійних критиків стало відомо, що кіноорганізацією знову відмовилася від послуг конферансьє.

Права на трансляцію «Оскара» в США належать каналу ABC. Журналісти, які відвідали прес-тур TCA, не могли залишити главу розважального відділу телемережі без питання про майбутню церемонії. «Кіноакадемія і керівники ABC вирішили обійтися без послуг провідного, тим більше що торішня трансляція склалася вдало, — оголосила Кері Бурк. — Глядачів знову чекають масштабні музичні номери, комедійні вставки і, звичайно ж, безліч зірок».

Нагадаємо, що «Оскар — 2019» вперше за двадцять років пройшов без конферансу з боку професійного ведучого. Незважаючи на побоювання публіки, церемонія пройшла успішно. Відкривав захід виступ групи Queen, потім Академія кинула в бій комедійних актрис Тіну Фей, Емі Барнс і Майю Рудольф, а вишенькою на торті стало виконання Бредлі Купером і Леді Гагою пісні «Shallow». Відмова від провідного дозволив не тільки скоротити час телетрансляції, а й підняти рейтинги церемонії. У 2018 році «Оскар» показав найгірший результат в історії за загальною кількістю глядачів. У минулому році академіки повернули американців до екранів і заробили приріст аудиторії на 12%.

Номінанти на головну кінопремію світу стануть відомі на початку наступного тижня. 92-я церемонія вручення «Оскара» відбудеться 9 лютого в лос-анджелеському кінотеатрі «Долбі».

Написать комментарий