У мережі з’явився ніде не опублікований лист принцеси Діани синам
Шоу-бизнесnewformat.info31 января 2020

У мережі з’явився ніде не опублікований лист принцеси Діани синам

Дворецький принцеси Діани Пол Баррел поділився раніше невідомим її листом. Леді Ді написала про любов до своїх синів — Вільяму і Гаррі. Про це пише Кореспондент.

Фото записки і знімок Діани з хлопчиками Баррел виклав в Instagram.

«Це слова матері про безумовної любові, які також доречні сьогодні, як і тоді, коли вона писала їх більше 24 років тому», — так підписав фотографії британець.

Він зазначив, що публікує тільки частинe записки, але з найголовнішими і важливими словами: «Я до смерті люблю своїх хлопчиків і сподіваюся, що посіяні мною насіння проростуть і принесуть необхідну силу, знання і стабільність».

Таким чином дворецький підтримав рішення принца Гаррі та його дружини Меган Марк відмовитися від королівських обов’язків і покинути двір.

«Вчора я знайшов лист, яке принцеса написала мені багато років тому, і один рядок вискочив з сторінки. На ній від руки написано: «Я б дивилася вперед, і сміялася, і любила, і жила». Я відчуваю, що це відповідні слова, щоб побажати Меган, Гаррі і Арчі всілякого щастя в Канаді і за її межами», — поділився в соціальній мережі Пол Баррел.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии