Українську актрису запросили в Голлівуд
Шоу-бизнесcultprostir.ua02 апреля 2015

Українську актрису запросили в Голлівуд

У Лос-Анджелесі побачать кілька кращих українських фільмів ХХ століття, в яких знімалася видатна українська актриса Лариса Кадочникова. Як зізналася Cultprostir сама актриса, прийдешня поїздка до Голлівуду − «і відповідальність, і іспит, а також дитяча мрія, пов'язана з символами та ідолами «фабрики мрій». На початку травня − на запрошення американської сторони − за океан відправиться золотий пакет українських фільмів. Серед яких: «Тіні забутих предків» Сергія Параджанова, «Білий птах з чорною ознакою», «Криниця для спраглих» і «Вечір напередодні Івана Купала» Юрія Іллєнка, деякі інші картини. У багатьох з цих стрічок головні ролі зіграла Лариса Кадочникова, муза Сергія Параджанова, Юрія Іллєнка та Іллі Глазунова. Як каже сама актриса, можливість побачити Голлівуд і поспілкуватися з американцями, яким цікаво українське мистецтво, − це прекрасна можливість творчого діалогу між Україною та Сполученими Штатами Америки. Головні фільми Кадочникової − це класика кіно ХХ століття. «Тіні забутих предків» з'явилися на екранах близько 50 років тому − і став одним з найтитулованіших українських фільмів за всю історію вітчизняного кінематографа. «Криниця для спраглих» (цього фільму теж 50 років) піддався жорстокій цензурі, проте ця картина стала одним з символом українського політичного кіно. Як і наступна робота за участю Кадочникової − «Вечір напередодні Івана Купала». У цій же золотий обоймі, яку в травні побачить Голлівуд, фільм Юрія Іллєнка 1970 «Білий птах з чорною ознакою». Тут першу головну роль зіграв на екрані Богдан Ступка. Картина була відзначена головним призом на Московському міжнародному кінофестивалі. Кадочникова зізнається, що хвилюється − як приймуть «мешканці» Голлівуду вишуканий український поетичний кінематограф ХХ століття, адже традиції «фабрики мрій» все-таки більше в площині масового кіно... Однак, на думку актриси, мова кіно − універсальний засіб спілкування між народами.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
бандерос
И, на руине можно ставить крест
Елена
Как не нападала Россия не не на кого ,а Финляндия?С моей точки зрения правильно сделала,отодвинула границу от Ленинграда,это потом его и спасло от оккупации,а Яценюк говорил что Россия напала на Украину ,а потом и на Германию, оккупировала их ,ха,Сеня мерзавец,такой де как и Роджер,и тот который здесь про немцев вспомнил, три мерзавца,.А Украина самая лучшая страна в мире.
Игбун Хохлов
Хохлопидар, ты совсем ебанулся. Причем здесь немецкие зольдаты? Гитлеровская Хермания тогда напала на СССР. Россия ни на кого не нападала. Более того, Россия до сих пор выполняет укропские военные заказы.
е
Ну так такие как ты на майдане кричали Европа-Европа и где она, где рынок сбыта для этого маленького предприятия? Вы его обеспечили? С Россией порвали, а дальше что? Че то ты на Порошенко бочку не катил за его фабрики в России..а в чем собственно разница?
Ку-ку
Особливо статевi.
Ну и весь мир с ними
Молчание биомассы - знак согласия. Нэхай кушають! Воны цэ блюдо замовылы!
молодь ua
под какой суд отдать? сЩя, Уесь или Обесе?
Авторские статьи