Шоу-бизнесnewformat.info8 дней назад

Жанна Бадоєва відкрила свій секрет молодості

Жанна Бадоєва часто ділиться з підписниками в Instagram  історіями з життя і дає поради. На цей раз телеведуча розповіла, як «залишатися молодою» без пластичних операцій.

Жанна зізналася, що не ходить до косметолога, а просто вранці і ввечері доглядає за обличчям, пише glianec.com.

«Я не ходжу до косметолога… просто на це немає часу. Це погано… я б хотіла, але просто, коли я на кілька днів прилітаю додому, немає цього одного дня, щоб кинути все і день присвятити собі. Але добре, що зараз такий час, коли дуже багато хорошої, якісної косметики і засобів можна придбати і без походу до косметолога. І обов’язковий догляд вранці і ввечері!!! Очищення обличчя перед сном. Вранці — умивання і маски! Легкі пілінги і сироватки… я люблю корейську косметику. В крайньому випадку є завжди кокосове масло!!! Але бажано висипатися і мати здоров’я, тому що тільки здорова людина може бути гарною!!!» — написала вона.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Ой)))) Не просто. )))))) Всякие зелики и существуют для того, чтобы перекачивать баблос из одного кармана в другой. Был Пеця, потрошил Беню. Теперь Беня потрошит Пецю. Наблюдать, конечно, за этим забавно, но толку нет, а издержки этой битвы денежных мешков изымаются из карманов людей. Вот и вся суть хохловласти.
Елена
У Ахметова больше денег,чем у Коломойского,чей Зеленский?,не всё так просто Хохлов.
Игбун Хохлов
Какая форма правления? )))))) На укрАине одна форма правления: бабло. У кого больше, тот и правит. А Зеля всего лишь говорящая кукла: выкинуть старую и купить новую - не проблема.
ВАЩЕ
СПАСАЙСЯ КТО МОЖЕТ
Елена
Власти у него достаточно, конечно не столько сколько у президента России,все таки парламентско президентская форма правления,но всё же.
тина
да и в России такого говна мечтающего продать страну тоже полно
ВАЩЕ
Что тут доказывать?
Авторские статьи