События в миреua.interfax.com.ua29 июн.

12 людей загинули, 10 пропали безвісти під час повені в Китаї

nk_hauz/-mayxr75m4qnr7yfgcnd.jpg

Щонайменше 12 людей загинули і 10 пропали безвісти після сильних дощів, що викликали повінь, повідомляє влада провінції Сичуань на південному заході Китаю.

Зазначається, що від дощів, які обрушилися на повіт Мяньнін,  особливо сильно постраждало місто Іхай. 7705 людей були евакуйовані.

За даними міністерства КНР з надзвичайних ситуацій, з початку червня в усій країні повені, викликані сильними дощами, забрали життя 78 людей, понад 100 тис. будинків було пошкоджено або зруйновано, прямі економічні втрати склали 25 млрд юанів ($ 3,5 млрд).

💬 Последние комментарии
Каменяр
Цікава в тебе позиція щодо захисників України. А що ти особисто зробила для цих захисників? ти хоч раз привітала їх з святом, сказала слово подяки ?
Каменяр
А зелені чоловічки - перший раз появились в Криму. І на Донбасі постійно були і є присутні росіяни, в тому числі військові без розпізнавальних знаків. Це ті самі зелені чоловічки
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
А росіян, вбитих і поранених - тисячі , полонених - десятки.
Каменяр
Слухай, ХОХУ - Де в звітах ОБСЄ вказано, що "сепары" НЕ СТРІЛЯЛИ? І ще - в кожному звіті вказано, що "сепары" не пропускають спостерігачів для контролю. Це лише для того, щоб не видно було зброї та місць, з яких стріляють по населенню!
Каменяр
Де ти бачила на Донбасі американців і англічан? Знову Путін чи Пєсков наспівали?
Memento mori
Так у американцев тоже долг государственный постоянно растет. Государство крупно задолжало. Просто Маркс с Энгельсом давно померли, а указать на этот важный момент и проанализировать причины и последствия некому.
Авторские статьи