200 аеропортам Європи загрожує закриття через коронакризу
События в миреnews.finance.ua01 ноября 2020

200 аеропортам Європи загрожує закриття через коронакризу

У найближчі місяці майже 200 аеропортів Європи зіткнуться з неплатоспроможністю, оскільки викликана пандемією коронавірусу криза продовжує бити по галузі.

Про це з посиланням на дані лобістської групи аеропортів ACI Europe повідомляє видання Politico.eu.

Організація заявляє, що Європа ризикує “обрушити значну частину своєї авіатранспортної системи”, якщо уряди не нададуть більше підтримки сектору. Всього ж на континенті розташовані 740 аеропортів.

ACI Europe не називає, яким саме 193 аеропортам загрожує закриття, але каже, що це в основному регіональні аеропорти, які забезпечували близько 277 тисяч робочих місць і приносили мільярди євро доходу.

Гендиректор ACI Europe Олів’є Янковец поскаржився, що через вісім місяців після початку коронакризи всі аеропорти Європи витрачають гроші, щоб залишатися відкритими, проте доходи далеко не завжди покривають експлуатаційні витрати, не кажучи вже про капітальні витрати.

В ACI Europe розповіли, що пасажиропотік в аеропортах Європи у вересні 2020 порівняно з аналогічним періодом минулого року знизився на 73%. В організації попереджають, що великі аеропорти також перебувають під тиском; 20 найбільших європейських аеропортів взяли на себе додаткову заборгованість на 16 млрд євро, що еквівалентно майже 60% їхніх доходів у звичайний рік.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Йестудей
Как же был прав Задорнов. Легенду жаль.
Весёлый Роджер
Гы-гы солдафон! Цэ такой у тоби кирзовый юмор? А по сути, значит Шмуля ты признал шо ты щирый долбоЭб!!! С одной тильки целью " пиднасрать России тай сдохнуть пид забором, гнусной дешёвкой - портяночным вором"! Не попьешь ты каву у Вене, будешь скакать мудаком на арене!
Х
жалко Марадону. Нормальный- наш пацан. курыв . пыв.кароче вив здоровый образ жизни . об.явыв вийну коронавирусуА тэ пэр шо я скажу жинци ...Мандонна ...
777
Вы слишком много требуете от Варфоломея,бывшего офицера турецкой армии,прошедшего обучение в Ватикане. Сегодня он пляшет под дудку Эрдогана. Остается только предать Варфоломея анафеме и избрать нового православного патриарха.
е
хваленое американское качество..... прогрунтовать нормально не могут, болты затянуть не могут...
е
т.е. ты как обычно ляпнула языком, так как понятия не имеешь.. не удивляйся если на твои вопросы будут отвечать так же)))
Елена
Сам посмотри,набери и найдёшь.,если надо тебе.