300 правозахисних організацій з 60 країн вимагають покласти край безкарності за порушення прав людини в Китаї
События в миреwww.epochtimes.com.ua15 сентября 2020

300 правозахисних організацій з 60 країн вимагають покласти край безкарності за порушення прав людини в Китаї

Понад 300 правозахисних організацій більш ніж з 60 країн закликають ООН почати міжнародне розслідування порушень прав людини в Китаї, вимагаючи «рішучих дій», повідомляє Human Rights Watch.

У спільному листі йдеться, що ООН необхідно вирішити проблему придушення Пекіном свобод в Гонконзі, Тибеті й Сіньцзяні. Ті, хто підписав документ також підкреслюють вплив порушень прав Китаєм у всьому світі, зокрема приховування інформації під час пандемії коронавірусу і переслідування правозахисників.

«Презирство Китаю до прав людини більше не зачіпає тільки його громадян — він підтримує диктаторів і намагається переписати міжнародні стандарти, що робить роботу із захисту прав людини важчою, ніж будь-коли», — говорить Сара Брукс, представник служби зв'язків з громадськістю Міжнародної служби з прав людини в Брюсселі.

«Міжнародне співтовариство більше не може сидіти склавши руки і дозволяти китайській владі зневажати права людини всередині країни та за кордоном», — заявив Джошуа Розенцвейг, керівник регіонального представництва Amnesty International у Східній Азії.

У заяві правозахисні організації висловили тривогу у зв'язку зі спробами Пекіна спотворити мандат Ради ООН з прав людини.

За їх словами, Китай, використовуючи своє місце в Комітеті з неурядових організацій ООН, огородив серйозних порушників прав людини від судового переслідування, «безпідставно» відмовив ООН в акредитації неурядових організацій та заборонив правозахисникам доступ у приміщення ООН.

У листі також йдеться про те, що, коли ООН закликала Китай дотримуватися міжнародних стандартів прав людини, влада Китаю заявила, що це «неправомірні зауваження», які «грубо порушують» суверенітет Китаю.

«Держава, яка намагається стояти вище будь-якої перевірки, являє фундаментальну загрозу правам людини», — сказано в листі.

«Це глобальний альянс організацій, 50 експертів ООН і десятки урядів — всі вимагають покласти край безкарності Китаю, — сказав Джон Фішер, директор Human Rights Watch в Женеві. — ООН необхідно діяти у відповідь на зростаючі заклики залучити Китай до відповідальності за порушення прав людини ».

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Хорошая новость! Вешайся маладая Ленка маладая с окружной будешь грызть буряки и сосать польский член ! А на Украине в этом году с зерном полный пролёт !!!
Елена
Германии оккупированная пиндосами и мигрантами срана в следующем году будет сосать в два члена !!! Так же как маладая Ленка сосалка с окружной!!!
Елена
Это однозначно для маладой Ленки сосалки из придорожной канавы- очередная перемога !!!
Елена
А ну маладая Ленка сосалка с окружной расскажи нам про перемоги в области пердячего газу и как он ведёт вас бл*дей в Европу
Как Голлый Вуд летал на Луну
Китайский луноход раскрыл ложь американцев ...Китайский луноход не смог обнаружить "знаменитый" флаг США на луне, и давно поставил точку в спорах.
В ЖОВТНІ
з 1 жовтня 2020 року Польща розпочне поставки Российского газу в Незалежну от России Украину ...СУГС !
держава-to-business
продам железнодорожный вокзал в украине, недорого, можно под склад стройматериалов, под овощебзу или под развлекательный комплекс с парковкой... спрашивать Ірину Кошель.