События в миреiviche.comAug 14

35 видів: у Литві склали список тварин, заборонених до ввезення та утримання

nk_hauz/BUCONW7nR.jpeg

Департамент охорони навколишнього середовища Литви склав список так званих інвазивних тварин та рослин, заборонених до ввезення та утримання на території країни. До списку увійшли 35 видів, повідомляє Delfi.

«Ці види завдають значної шкоди нашій природі, тому їх треба контролювати, не давати поширюватися та знищувати. Треба підкреслити, що утримання інвазивних видів, їх вирощування, розмноження, обмін, розповсюдження, ввезення і торгівля та будь-які інші дії заборонені, за порушення загрожує адміністративна відповідальність», – заявила фахівець відділу охорони природних ресурсів Йоліта Матулявічене.

Так, за даними Департаменту, у водоймах Литви в останні роки були помічені американські червоновухі черепахи, які витісняють споконвічних мешканців – європейських болотяних черепах. А смугастий та американський сигнальний раки загрожують існуванню місцевих раків, оскільки є рознощиками чуми раків (самі вони до неї нечутливі).

До списку інвазивних видів також потрапили єноти-полоскуни, єнотоподібні собаки, американські норки, ондатри, бички-кругляки та американські казарки.

«Люди мають знати, що для того, щоб завести інвазивну тварину, треба отримати дозвіл Агентства з охорони природи. За незаконне утримання цих тварин загрожує штраф до 600 євро та конфіскація тварини», – підкреслили в Департаменті.

💬 Последние комментарии
Елена
Ваше дело,куда хотите туда и направляйтесь,чтобы только желание, здоровье и возможности позволяли,у нас свободная страна, можно куда угодно уехать, хоть в Перадор.
Елена
Склероз не лечится.
Луна-2
А вот и ошиблась я мечтаю о ...России- моей любимой Родине - с ее чистыми,и глубокими озерами -ее широкими и необъятными лесами.Есть такой край -Красноярский... там необычной красоты цветы- называются -жарки ..Впрочем, все это лирика.. и тЕБЕ НЕ ПОНЯТЬ..Да и не любишь ты Россию - не умеешь вслушиваться в ее звонкую тишину .В ее невзрачную красоту.А для того, чтобы ее понять надо просто любить эти края....
Елена
А что там угадывать,в Кабо-Верде вы хотите,куда Наталью Поклонскую направили служить,там хоть и Африка,но ничего,жить можно,жуй кокосы,ешь бананы,хе.
Новый мировой порядок
А кем и зачем углубляется?
Серж
Ну не парьтесь, Гретый Тумблер вам в подарок.
Серж
Даааа, ребята, вы приехали!