Абхазія планує створити єдиний турпростір з Росією
События в мире27 марта 2020

Абхазія планує створити єдиний турпростір з Росією

Влада невизнаної Абхазії має намір розглянути можливість інтеграції в процес створення єдиного туристичного простору з РФ на узбережжі Чорного моря. Про це в інтерв'ю ТАСС повідомив обраний президент невизнаної Абхазії Аслан Бжанія.

"Ми маємо намір на цю тему говорити. І, звичайно, ми залишимося самі з собою з вивченим досвідом, якщо в реалізації цієї ідеї нам не допоможе російська держава. Упевнений, вона допоможе нам, тому що відпочивати у нас будуть переважно громадяни Росії . Це зблизить наші позиції. Ми зацікавлені в цьому туристичному обміні ", - сказав Бжанія. Він додав, що інтеграція в процес створення єдиного туристичного простору на чорноморському узбережжі стане стимулом і для розвитку інфраструктури в Абхазії.

"Це хороша ідея, але її практична реалізація вимагатиме вирішення багатьох супутніх питань. Це режим роботи на державному кордоні, приведення в певну якість транспортної інфраструктури, щоб людям було зручно і комфортно відпочивати і приїжджати. Це створення нових потужностей для генерації електроенергії, та й багато іншого. Безумовно, це буде працювати в цілому на розвиток економіки нашої держави, і ми спробуємо такою можливістю в обов'язковому порядку скористатися ", - зазначив співрозмовник агентства.

Опозиціонер, екс-глава Служби держбезпеки Абхазії 57-річний Аслан Бжанія з другої спроби виграв президентські вибори. В кінці квітня він офіційно займе свій пост.

Написать комментарий