События в миреinnovation.24tv.uaOct 8

Adidas, Stella McCartney та інші бренди інвестують у стартап, який створює шкіру з грибів

Проєкт Bolt Threads розробив інноваційний матеріал під назвою Mylo. Він зроблений з міцелію і схожий на шкіру. Співпрацювати зі стартапом вже почали всесвітньо відомі бренди спортивного одягу Adidas та Lululemon, а також люксовий сегмент – Kering та Stella McCartney.

Bolt Threads почне виробництво перших товарів з "грибної шкіри" у 2021 році. Adidas, Lululemon, Kering і Stella McCartney об'єдналися та почали інвестувати в проєкт, пише The New York Times.

Як виробляють Mylo?

Для отримання веганского матеріалу Mylo коріння грибів вирощують на подушці з тирси протягом 10 днів. Матеріал м'який, теплий і дуже схожий на справжню шкіру. Отриманий продукт можна фарбувати та обробляти так само як і натуральну шкіру. Ба більше, цей процес є швидшим та екологічнішим, аніж вирощування великої рогатої худоби.

Розробники відзначають, що дана індустрія залишається екологічною бомбою уповільненої дії та сповнена застарілих технологій.

Ми зобов'язані були переконати конкурентів, що мова йде про спільне вирішення більш серйозного завдання, з яким вони не зможуть впоратися самотужки. Індустрія моди залишається однією з галузей у світі, що найбільше забруднюють довкілля. Вирощуючи матеріал з міцелію, Bolt сподівається частково компенсувати цей вплив на навколишнє середовище, – відзначив генеральний директор Bolt Ден Відмайер.

💬 Последние комментарии
3020
К концу коденции у Зедебила рейтинг будут как у недотраленного Хрющенко, в пределах 1 процента. Главное, не дать уйти клоуну за кордон, пусть до конца жизни высаживает 1 миллиард деревьев, как обещал или посадят его, вместе с камарильей.
3020
В этом истинная суть нынешней власти. Одной рукой торгуют, другой рукой воюют. Настоящие Иуды несвоего народа.
Ариключения Электроника
Как так, импортировать грязную и вонючую агрессорскую электроэнергию? Та це ж зрада. Не говоря уже про Беларусь с непризанным президентом.
ЖРИТЕ И ОБЛЯПАЙТЕСЬ!
Жрите "хлеб" из опилок! Заслужили! Скоро и такая "пища" не по карману будет !!!
Весёлый Роджер
Щоб було файно щирюку свидомому домувати, що над москалями вже стали панувати! В РФ на октябрь 2021г: Цукор 1 кг — 46 руб = 15грн - у щирых колонистов - 25,90 грн! Олія соняшникова 1 л — 109 руб = 36 грн, - у ждущих грошей вид панов - 63,00 грн! Яйця 10 шт. — 105 руб = 34 грн – ось тут бачите? Велыка Перемога у ждунов – 32.50 грн!!! Хлеб Дарницкий ржаной ХЛЕБОЗАВОД №22, 700г – 29.89 руб = 9.8 грн, у щеникакнывмырлых – 19.8 грн!!! Паляница Украинская «Хлебозавод №22», 700 г – 46.99 руб = 15.41 грн , а у скакунив - 21.89 грн!!! УСЁ!!! То вже пыхва гэтой пиндо колонии – Занавес!!! Сливай воду гаси свет – пыди сделай панам остатній миньет! «Ще нэ вмэрла Украина, алэ вмэрти мусіть!...» P.S. Эй ждуны панувания, не верите? И не надо – все эти цены можно в Инете легко проверить!
Я буду жаловаться Гитлеру!
Дорогой дедушка Гитлер, ты тупая обезьяна! Я тебе гарантирую это! Урезонь поляков ибо они унтерменши!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
З ПОКРАЩАННЯМ вАС, уКРАИНЦИ!!!
Авторские статьи