Адміністрація Байдена вимагатиме від Конгресу виділити майже 2 трильйони доларів допомоги у зв’язку з пандемією
События в миреukrainian.voanews.com25 января 2021

Адміністрація Байдена вимагатиме від Конгресу виділити майже 2 трильйони доларів допомоги у зв’язку з пандемією

Один з головних помічників президента Джо Байдена з економіки в неділю вимагатиме від сенаторів від обох партій виділити 1,9 трильйона доларів для допомоги постраждалим від коронавірусу американцям і запобігання широкомасштабної економічної кризи.

Директор Національної економічної ради Брайан Діз заявив, що буде переконувати сенаторів в необхідності схвалити пропонований план допомоги.

«Ми не можемо чекати, - заявила журналістам представниця Білого дому Карін Жан-П'єр. - Те, що Вашингтон зайшов в глухий кут, не означає, що він повинен і далі залишатися в цьому глухому куті».

Пандемія COVID-19 забрала життя більше 417 тисяч американців, більше 175 тисяч чоловік в день заражаються на коронавірусну інфекцію, мільйони залишилися без роботи.

Байден побудував свою передвиборну кампанію на обіцянці рішучої боротьби з пандемією.

Хоча Конгрес уже виділив 4 трильйони доларів допомоги, Білий дім наполягає, що ще 1,9 трильйонів необхідні для покриття витрат на боротьбу з вірусом і виплату розширених допомоги з безробіття і виплат домогосподарствам.

«Суть в тому, що ми опинилися в загальнонаціональній надзвичайної ситуації, і нам потрібно діяти відповідним чином», - заявив Байден в п'ятницю, підписуючи укази про економічну допомогу.

Хоча Демократична партія Байдена контролює обидві палати Конгресу, цієї законодавчої ініціативі, швидше за все, буде потрібно двопартійна підтримка для подолання процедурних перешкод.

Кілька республіканців вже висловили невдоволення вартістю законопроекту.

Сенатор Мітт Ромні, помірний республіканець, заявив телеканалу Fox News, що він вислухає, що скаже Білий дім, але що «загальна цифра ... шокує».

«Витрачати і запозичувати трильйони доларів у китайців, серед іншого, це не обов'язково краще, що ми можемо зробити, щоб наша економіка була сильною в довгостроковій перспективі», - сказав Ромні.

Сенатор-демократ Дік Дурбін висловив надію на прояв двопартійного духу в Сенаті.

«Мета в тому, щоб побачити, чи є якісь точки згоди, від яких ми можемо відштовхуватися при розгляді цього пакета допомоги», - заявив він, виступаючи в програмі «Зустріч з пресою» на каналі NBC.

Новий президент заявив, що одним з його головних пріоритетів буде об'єднання розколотої країни.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Елена
Вафлистка
Весёлый Роджер
Опять ты мразь и тут брешишь! Как же они могли куда-то поехать если паЧпорта не было! Эй мразь тупая - что такого не было! А в России сейчас могут сразу квартиру дать врачам из Украины - Ось як! А ты тварь и мудак! Так ты опять слился поддонок и не ответил про пенсии у колхозников в 25-30 руб? Ответ дэ??? Только опять на меня стрелки переводишь, а по делу не отвечаешь - тому що ты мудак и полный НОЛЬ! Завистливый тупой троль!
Елена
Проститутка
Луна-2
Неужели ты не понимаешь, что время работает против Украины?Что каждая минута этого времени, которое тикает, или уже протикало, отдалеят Крым и Донбасс с его мятежными ,и страстными людьми от Украины, как от пропасти ?Неужели ты думаешь что Донбасс верне тся в украинские просторы после того как украинские горе-вояки убивают детей, которые ни в чем не виноваты перед Украиной?
Елена
Болезный.
Луна-2
Где -то я прочла что лавров передал маленький конверт, и после его прочтения у некоторых сенаторов США.началась дикая истерика- после чего Байден отозвал войска из Украинского Донбасса, и попросил встречи с Путиным - вопрос -Что было в то конвертике- если вызвало такую реакцию у США?
Елена
Время Луночка нас рассудит.