События в миреaspekty.net13 сент.

Адміністрація США ввела санкції проти Міжнародного кримінального суду

nk_hauz/-mh5mmk_0cybys1fccqx.jpg

США ввели санкції щодо прокурора Міжнародного кримінального суду (МКС) Фату Бенсуди, яка розслідує злочини американських військових в Афганістані. Про це повідомило видання Європейська правда.

Також влада США внесла до списку санкцій главу відділу юрисдикції, комплементарності і співробітництва МКС Факісо Мочочоко.

Санкції передбачають заморожування активів на території США і заборону на поїздки в США.

«Сьогодні ми робимо наступний крок, тому що МКС продовжує націлюватися на американців, на жаль», — заявив держсекретар США Майк Помпео, коментуючи прийняте рішення.

Він наголосив, що фізичні та юридичні особи, які продовжують надавати матеріальну підтримку Бенсуді і Мочочоко, також ризикують наразитися на санкції.

За словами Помпео, Держдепартамент також обмежив видачу віз у США особам, які були залучені в зусилля суду з розслідування дій американського військового контингенту в Афганістані. При цьому глава Держдепу США не назвав конкретні імена.

Раніше повідомлялося, що 11 червня президент США Дональд Трамп підписав указ, яким дозволив вводити економічні санкції проти співробітників МКС, які розслідують військові злочини в Афганістані.

💬 Последние комментарии
Мауаммар Каддафи
Свободная Африка - это круто!
Все пропало
Эрдоган! Сволочь! Признай геноцид армян для начала! И может тогда не станешь пускать в свой дом бандеровцев!
Елена
Бедные американцы,беднеющие американцы, деградация американцев у всех на виду,они не понимают ничего, совершенно и даже то что их страна мировой лидер,но это от того что они такие тупые,прям как я,хе.
ЗАПАНУВАЛЫ?
Ну, как говорится, как говорится, - и это радует!
Все пропало
У американцев квалификация получше, чем у слуг народа... Поэтому американцы с русскими ни о чем не договорились. И даже Эрдоган с американцами договориться не может. Тоже квалификации не хватает.
Кот Матроскин
Возвращение блудного попугая...
Все пропало
А по телефону нельзя провести переговоры? И что за переговоры такие? Ну, Путин про международное право, российский Крым и общую историю рассказывать будет, а Зеленский будет слушать и не соглашаться, но что-то конкретное противопоставить этим утверждениям не сможет. Квалификация плохая.