Аеропорт Дубай відновив роботу після 18-місячної перерви
События в миреbykvu.com26 июня 2021

Аеропорт Дубай відновив роботу після 18-місячної перерви

Аеропорт Дубай (ОАЕ) відновив роботу всіх терміналів після 18-місячної перерви через пандемію коронавірусу. Аеропорт намагається повернутися до попередніх темпів роботи та отримати статус найзавантаженішого у світі.

Про це повідомляє американський телеканал CNN.

24 червня в аеропорту знову відкрили термінал 1 та залу D. Вони були зачинені через пандемію з 25 березня минулого року.

Очільник аеропорту шейх Ахмед бен Саїд Аль Мактум заявив з цього приводу:

“Авіаційний сектор Дубай наразі в авангарді розвитку. Глобальна кампанія з відновлення життєво важливих міжнародних автоповідомлень з відкриття без карантинних коридорів для подорожей між ОАЕ та кількома країнами світу”.

Відкриття останнього терміналу дозволить повернутися в аеропорт 40 міжнародним перевізникам.

З огляду на нововведення, пасажирів попросили перевірити термінал вильоту перед тим, як реєструватися на рейс. Загалом, процес відкриття терміналу відбуватиметься в кілька етапів. Його закінчать до початку липня.

Залу D вартістю 1,2 млрд доларів відкрили в лютому 2016 року. Вона з’єднана з Терміналом 1 потягом.

За даними Міжнародної ради аеропортів, у 2020 році пасажиропотік в аеропорті знизився на 70%.

Цьогоріч  пропускна здатність аеропорту може становити майже 26 мільйонів пасажирів. Це практично така ж кількість, як до пандемії.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Петров и Боширов
Путин отравил президента Кравчука боевым ядом *Новичок*, У Кравчука подтвердили его тяжелое состояние и похмельный синдром. Родственники и друзья уже приступили к дерибану его наследства - всего нажитого *непосильным* трудом
е
про тупость тебе бы промолчать...
Лена
Сколько денег на эту мразь сейчас тратят!!!!! Зайдите в детскую онкологию твари!!!!! Этому чму 87 лет. Пусть дохнет — это естественно в этом возрасте!!!!!!!! Помогите лучше этими деньгами детям суки!!!!!
Злочынна панда
А, ещё они размножали окраинцев, чтобы те вкалывали. До 52 миллионов довели поголовье
Аа
Весело тут у вас))
Оззи
Если коротко - приедут одни пидоры.
Весёлый Роджер
ЭЙ грамотей, ты не выражайся тут. Здесь полно людин с лысыми тупыми головами, шо англяцкий ыщо не зразумиют, хотя вже до Амэрыки собрались. И язык пидтяни - "So much..." надо писать, так как труд у обезьян и их братьёв щирых бандерлогов подсчитать нельзя. Тому как, вроде 7 рокив працуют - а толку никакого, одна видимость труда, а в огороде лебеда! А "со мани" цэ про цигарки чи машины, про то шо считается взлядом чи швыдко. Ю сы, ну и файно, тоди пиди и по.ы. Ах да, для Шмули и др. перевожу, хлопче хотел написать - Якой офуенный мартышкин труд!