События в миреwww.epochtimes.com.ua17 дек.

Афганістан: таліби дозволили жіночий протест у Кабулі

nk_hauz/xq1AF4o7g.jpeg

Десятки афганських жінок пройшли в четвер Кабулом, вимагаючи дотримання їх права на освіту, роботу і політичне представництво, під час демонстрації, дозволеної Талібаном.

«Їжа, кар'єра, свобода!» Одні учасники маршу скандували, інші несли плакати, які закликають жінок обійняти політичні посади.

Хоча демонстрації заборонені новими господарями Афганістану, влада дала дозвіл на проведення маршу, який відбувся у люту холодну погоду після першого снігопаду.

Деякі жінки несли транспаранти, повторюючи скарги талібів, які нарікають на те, що міжнародне співтовариство заморозило мільярди доларів допомоги та коштів.

Страх перед новим керівництвом

Талібан, який повернувся до влади в середині серпня, пообіцяв управляти менш жорстоко, ніж коли вони вперше прийшли до влади в 1990-х роках, але жінки, як і раніше, значною мірою виключені з державної служби та доступу до державної середньої освіти.

Навіть якщо вони отримали право протестувати у четвер, деякі учасники заявили, що ще побоюються нових лідерів.

На одному з перехресть бойовики Талібану підняли зброю та виставили її, але маршу дозволили продовжити рух.

«Страх все ще існує, але ми не можемо жити у страху. Ми маємо боротися зі своїм страхом», — сказала одна з учасниць акції, Шахра Кохістан, 28 років.

💬 Последние комментарии
Елена
В твою засуну и скипетром затолкну, будешь до..уя пистеть.
Антиелена
Никто - это ты??? Ты, мля, сними свою корону и засунь ее себе в американскую жопу!
Елена
Узников совести там нет,у двигателей прогресса совести нет, яркий пример тому, Весёлый Роджер,он масенький двигателёк, микроскопический,а совести нет совсем,он узник алчности , чревоугодия и пьянства, ещё и похвалиться,что он такой боХатый,ну по сравнению с нищебродами,шо скажешь?если Бог решил наказать человека он лишает его разума,вот и результат,наш любимый Весёлый Роджер.
Елена
Тебя за дебила считаю точно,тут и к гадалке не ходи, двигатели прогресса,хе, долбоёб ты козлоослик, долбоёб
Елена
Не говори, никто не просил.
Елена
Это же двигатели прогресса,не может быть, Роджер так утверждает.Очередей за колбасой нет, всё в магазинах есть, счастье настало,это Роджер утверждает, всё это происки врагов.
-----
«Платіжка за тепло в Києві зросла майже на 20%!!!»