События в миреua.interfax.com.ua2 окт.

Агентство ООН для допомоги палестинським біженцям проситиме у країн-донорів $800 млн

nk_hauz/AZc21iv7g.jpeg

Близькосхідне агентство ООН для допомоги палестинським біженцям і організації робіт (БАПОР) має намір закликати на конференції країн-донорів виділити $800 млн на рік на підтримку палестинських біженців, повідомляють у п'ятницю західні ЗМІ.

"Для фінансування трьох основних сфер - освіта, здоров'я і соціальні послуги - нам необхідно $800 млн в рік", - заявив глава БАПОР Філіпе Лаззаріні.

Якщо фінансування буде отримано, агентство зможе забезпечити роботу 700 палестинських шкіл, де навчається близько 550 тис. дітей, підтримати медичні центри і надавати соціальну підтримку біженцям.

При цьому до цієї суми не входять витрати на гуманітарну допомогу: за оцінками БАПОР, у 2022 році на неї необхідно близько $500 тис.

Конференція відбудеться в листопаді в Брюсселі.

БАПОР надає допомогу більш ніж п'яти млн палестинців, які проживають у Палестині, Йорданії та Лівані.

💬 Последние комментарии
Каменяр
Вже якась рускоязычная челюсть під НІКОМ "Каменяр" почала гадити на цьому порталі. Це знайома для всього світу рожа РУССКОГО МИРА, а для українців - знайома і поготів. Крім підлоти і гадості від русскоязычных челюстей більше нема чого очікувати
Каменяр
Пуйло, дай газу! бо нема чем сраку помыть... Вдруг завтра секс на Гей-п0раде, а я усратый
Остапа Бендера
это называется "Крысинный Король" - древняя русская экологически чистая технология по избавлению от грызунов в доме... ловили старую крысу , сажали в бочку и не кормили месяц, после чего начинали кормить живыми мшами и крсятами - крыса с голоду жрала своих и ещё через месяц её выпускали на волю... через пару недель жильё было очищено от грызунов, а старая крыса-"Король" умирала от голода
---
прикиньте если они будут иметь право голосовать,,,,,,
Зеля
Это всё равно что обеспеченному челу, который одевается в бутиках, клубная карта дешёвого секонд хенда с продажей на вес.
---
не используй газ-он все равно российский. не используй электричество-российское,не используй бензин ,соляру-российские.Не будешь стять на коленях и будешь гидным и счастливым.И холодным,голодным-на чем жрать готовить будешь?
Джек восьмёркин
Вопрос в том, а нужно ли сбежавшим с Украины второе гражданство. Типа похвастаться соседу американцу смотри, я родом с нищебродии...))))