Албанія і Північна Македонія отримали дозвіл Ради ЄС на переговори про вступ до Євросоюзу
События в миреua.interfax.com.ua25 марта 2020

Албанія і Північна Македонія отримали дозвіл Ради ЄС на переговори про вступ до Євросоюзу

Відмінною новиною для Західних Балкан та ЄС назвала голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн домовленість міністрів країн ЄС у європейських справах щодо початку переговорів про вступ до Євросоюзу з Албанією і Північної Македонією.

"Я рада, що держави-члени дали зелене світло, щоб почати переговори про вступ з Албанією і Північної Македонією. Сподіваюся, що лідери ЄС підтримають на цьому тижні (це рішення 26 березня в ході відеоконференції глав держав і урядів країн ЄС - ІФ). майбутнє Західних Балкан - у ЄС", - написала фон дер Ляєн в своєму Твіттері.

Міністри з європейських справ під час відеоконференції у вівторок дали політичний дозвіл на початок переговорів про вступ з обома балканськими країнами.

На цій підставі, повідомляють в Раді ЄС, була розпочата письмова процедура офіційного затвердження відповідних висновків ради. Очікується, що процедура завершиться в середу, 25 березня.

За заявою державного секретаря з європейських справ головуючої в Раді ЄС Хорватії Андреї Метелко Згомбіч, яка за підсумком цієї дискусії провела прес-конференцію через відеозв'язок, досягнута політична згода щодо відкриття переговорів про приєднання до ЄС Албанії та Північної Македонії "є визнанням значних зусиль у реалізації реформ, початих цими двома країнами".

За її словами, обидві держави "продемонстрували чітку політичну рішучість рухатися вперед європейським шляхом".

"Дорога до вступу довга. Але коли досягається реальний і стійкий прогрес у виконанні критеріїв вступу, це наближає партнерів із Західних Балкан до ЄС", - зазначила хорватський дипломат.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Конечно. укрАина же социальное государство, как тут некто утверждает. Не буду говорить кто, пусть останется тайной.
я
интересно...кто "настучал"???
Игбун Хохлов
Это не я. Это старик Бжезинский проболтался в начале 90-х, когда население Украины составляло 52 млн, и подобные речи выглядели бредом. Никто и предположить тогда не мог, что нормальная страна превратится в помойку, а люди в гнусных животных, которые начнут пожирать друг друга Может, какие-то цифры и подкорректировали с тех времен, в целом план выполняется успешно. Слава Пиндостану!
777
Ничего удивительного - всего лишь семейный бизнес. Кстати,и у Шмыгаля такой же имеется - прокат велосипедов и пекарня во Львове.И тоже с супругой.
Т2
".. до 15 млн особей" - чёт вы дофига оставили.
Т2
Это печально для нас, и гарно для них
777
Все пучком: к "пошивайло" - звучная рифма "хайло".При желании вторую букву можно и заменить. Да и выражение "достоинство" у людей с чувством юмора тоже может вызвать некую забавную ассоциацию.
Авторские статьи