Алжир припинить бути нафтовою державою, причина – падіння цін на нафту
События в миреmind.ua08 февраля 2021

Алжир припинить бути нафтовою державою, причина – падіння цін на нафту

За підрахунками агентства Bloomberg, експорт алжирської нафти і газу в 2020 році впав на 30%. Негативна тенденція продовжилася і в цьому році – за підсумками січня продажу сирої нафти впали до 290 000 барелів на день, що на 36% менше, ніж в грудні і є рекордно низьким показником з 2017 року, передає Коммерсант.

Причинами такої ситуації агентство називає прорахунки в управлінні нафтогазовою промисловістю країни і недостатні інвестиції в сектор.

На думку міністра економічного планування Шаріфа Бельміхуба, настільки різке скорочення експорту нафти і газу може призвести до того, що протягом найближчих десяти років Алжир може повністю припинити продаж цієї сировини за кордон.

«Алжир більше не є нафтовою державою», – заявив чиновник в ефірі місцевого радіо.

Проблеми посилюються тим, що для підтримки бездефіцитного державного бюджету Алжиру, за підрахунками МВФ, необхідна ціна на нафту в районі $135 за барель – вище, ніж для будь-якої іншої арабської країни-експортера.

Зараз нафта коштує більш ніж удвічі дешевше, близько $60 за барель.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Броненосец
Шмцрдяка лучше накати по-новой. И снова в бой!
Весёлый Роджер
ВЫ о чём сейчас вельможный пан? Мабуть вы недоскакали чи Сала пережрали? Это бывает такое у пропахандона Шмули_Елен, коди вин скатинюга перепъё буряковки чи фунфыриков, та ходит писли того, у жиночих труселях, ниже колен! Вы определитесь про рагулей и не гундите тут як улей!
Товарищ Сталин
Щирая нравственность - это когда дружно полируют очко царю, а потом, тем же составом, комсомольцы, выносят его из Мавзолея. А потом ещё и оказывается, что царь был настоящим. Это щирая нравственность. И другого такого примера, кстати, нет.
Весёлый Роджер
Да усЁ закроють скоро! Ну и сам проект Украина к эбеням собачим! Кому он нужен, да вже никому. С москалями вы не воюете, ссыте, вот пиндосы и решили прикрыть лавочку за ненужностью. Буду краток, нужник закрывается - Все Свободны! Сало не роняем, обережливо поглыбже ховаем!
Весёлый Роджер
«Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, а Игбун Хохлов это знает и завидует.»
Весёлый Роджер
Щирая нравственность цэ коди запизденские врачи посылают больных з Востока Пиндоколонии на .уй та спивают гуртом щенывмырло! Ось цэ файно було! Рагульему роду - нима переводу!
Т9
Что ещё закроют ?