События в миреbusinessua.comJun 6

Amazon підтримав легалізацію марихуани. Акції канабіс-компаній злетіли

Amazon більше не буде перевіряти співробітників на наявність марихуани в крові у всіх штатах і підтримає прийняття акта, що декриміналізує ринок канабісу. Про це компанія заявила в своєму блозі.

nk_hauz/-mbuwbmhmvwwrcwf65_c.jpg

Amazon буде ставитися до марихуани так само, як до вживання алкоголю. На тлі новини про підтримку декриміналізації з боку Amazon акції канабіс-компаній подорожчали на 5-10%.

Згідно із заявою Amazon, компанія більше не буде перевіряти співробітників на наявність марихуани в крові. Єдиний виняток - відділ транспорту. Тестування на інші види наркотиків при прийомі на роботу збережеться.

"Оскільки ми знаємо, що проблема глобальніше, ніж Amazon, наша команда зі зв'язків з державою буде активно підтримувати прийняття акта Marijuana Opportunity, Reinvestment and Expungement (MORE) - закону, який декриміналізує марихуану на федеральному рівні", - написав виконавчий директор Worldwide Consumer Amazon Дейв Кларк.

На новина відреагували канабіс-компанії - їх акції почали активно рости. На це звернули увагу в MarketWatch. Серед найбільш значних змін: ціна акцій Tilray додала 11,9%, Aurora Cannabis - 7,79%, вартість паперів Cronos Group виросла на 8,73% на момент закриття торгів. Зростання триває і на премаркеті.

Завдяки новинам і зросли на 5,35% акції Canopy Growth і майже відіграли недавнє падіння. (Папери компанії дешевшали після звіту за четвертий квартал 2021 фінансового року: збитки виявилися значніше очікуваних інвесторами, а зростання доходів сповільнилося).

Раніше в 2020 році британський регулятор дозволив виходити канабіс-компаніям на Лондонську біржу. Можливістю вже скористалися Kanabo і Oxford Cannabinoid Technologies, в яку інвестував Снуп Догг.