Amazon підтримав легалізацію марихуани. Акції канабіс-компаній злетіли
События в миреbusinessua.com06 июня 2021

Amazon підтримав легалізацію марихуани. Акції канабіс-компаній злетіли

Amazon більше не буде перевіряти співробітників на наявність марихуани в крові у всіх штатах і підтримає прийняття акта, що декриміналізує ринок канабісу. Про це компанія заявила в своєму блозі.

Amazon буде ставитися до марихуани так само, як до вживання алкоголю. На тлі новини про підтримку декриміналізації з боку Amazon акції канабіс-компаній подорожчали на 5-10%.

Згідно із заявою Amazon, компанія більше не буде перевіряти співробітників на наявність марихуани в крові. Єдиний виняток - відділ транспорту. Тестування на інші види наркотиків при прийомі на роботу збережеться.

"Оскільки ми знаємо, що проблема глобальніше, ніж Amazon, наша команда зі зв'язків з державою буде активно підтримувати прийняття акта Marijuana Opportunity, Reinvestment and Expungement (MORE) - закону, який декриміналізує марихуану на федеральному рівні", - написав виконавчий директор Worldwide Consumer Amazon Дейв Кларк.

На новина відреагували канабіс-компанії - їх акції почали активно рости. На це звернули увагу в MarketWatch. Серед найбільш значних змін: ціна акцій Tilray додала 11,9%, Aurora Cannabis - 7,79%, вартість паперів Cronos Group виросла на 8,73% на момент закриття торгів. Зростання триває і на премаркеті.

Завдяки новинам і зросли на 5,35% акції Canopy Growth і майже відіграли недавнє падіння. (Папери компанії дешевшали після звіту за четвертий квартал 2021 фінансового року: збитки виявилися значніше очікуваних інвесторами, а зростання доходів сповільнилося).

Раніше в 2020 році британський регулятор дозволив виходити канабіс-компаніям на Лондонську біржу. Можливістю вже скористалися Kanabo і Oxford Cannabinoid Technologies, в яку інвестував Снуп Догг.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена - Слава Америке! И Европе слава!» Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Бандера, Шухевич, херои Украины! Панду Гэть! Смерть творогам! Рагульему роду - нима переводу!
неШмуля
Удачи тебе...Рада, что смог отдохнуть в Болгарии...
А ГРОШИ ГДЕ
А кто за украину членские взносы платить будет? Или украина надеется что её бесплатно членством радовать будут?
Весёлый Роджер
Да уж "е" - привет, тоби привет! Единственно что могу сказать, ну кроме соболезнований по поводу ОБЩЕГО попадалова, что в тебе не ошибся. Вумный ты мужик и умеющий смотреть вперёд. Блямсы сделали своё дело :-)) Как же ты правильно почуял, шо впереди, с этими пидпиндосными продажными скакунами, тильки свидомая *опа, а совсем не Эуропа! МалАдца! Мой тебе совет, максимально сократи все траты - если ты думаешь, что сейчас - это чёрная полоса у житти пиндоколонии, то НЫ!!! - цэ ыщо БЕЛАЯ! Поверь на слово!
ИНВЕНТАРИЗАЦИЯ
Инвентаризация. Оружие заменят - выдадут натовского стандарта!
Вот и все
Скучно ему.
ПРЕДЛАГАЮЮЮЮЮЮ
Татуировку украм вокруг рта выкалывать - ,,слава дуркаине,, вверху и ,,херам сюда,, внизу!