События в миреroot-nation.com10 февр.

Amazon зробила найбільше придбання енергії з відновлюваних джерел

nk_hauz/-mt9mujxach7rdt2o4fh.jpg

Компанія Amazon, що спеціалізується на електронній комерції і послугах хмарних обчислень, підписала угоду про постачання 380 МВт відновлюваної енергії з офшорної вітряної електростанції, яка будується в голландській акваторії Північного моря. Згідно з контрактом, з 2024 року Amazon буде отримувати половину потужності, що виробляється Hollandse Kust North, що становить 759 МВт – 250 МВт купується у нафтогазового концерну Shell і 130 МВт – у голландської енергетичної компанії Eneco. Цей вітропарк будує CrossWind, спільне підприємство Shell і Eneco. Наразі ним встановлюється 69 гігантських вітряних турбін Siemens Gamesa SG 11.0-200 DD в 18,5 км від узбережжя Нідерландів.

nk_hauz/-mt9mc8zequy7yueliay.jpg

Як повідомляє CrossWind, морська вітряна електростанція також включатиме п’ять демонстрацій технологій. До них відносяться плавуча сонячна електростанція, короткочасне акумуляторне зберігання енергії, оптимально налаштовані турбіни і «зелений водень», отриманий шляхом електролізу, що є додатковою технологією зберігання. «Крім того, цей проект дає можливість продемонструвати комбінацію цих заходів для забезпечення безперервного енергопостачання незалежно від вітрових умов», – зазначила компанія. Amazon заявила, що відновлювана енергія буде використовуватися для компенсації енергоспоживання її європейських підприємств. До 2025 року компанія планує використовувати поновлювані джерела енергії на основі угод про закупівлю електроенергії. До 2040 року вона планує вийти на нульовий рівень викидів вуглецю. «В Amazon ясні кліматичні цілі, і ми пишаємося тим, що робимо свій внесок у досягнення цієї мети, поставляючи поновлювану енергію, вироблювану морською вітроелектростанцією Hollandse Kust Noord», – сказав Кєєс-Ян Рамо, директор зі стратегічного розвитку Eneco.

💬 Последние комментарии
Утренний Ургант Усамы бин Ладена
Камрады-талибы, обратите внимание как эта дура Елена (не эта, которая поддельная, а та которая настоящая) старательно вылизывает на все стороны и агрессивно стремится захватить лидерство в талибане прямо как всратый бандеровец Порошенко... Я, конечно, понимаю, что лежит в основе такого поведения. Более того, тоже самое лежит и в основе поведения самой широкой демократической общественности. Но еще Платон предупреждал, что это вступает в противоречие с интересами общества. А опять еврей кибернетик Норберт Винер, который сам себя называл математематиком, это только подтвердит. Демократическая общественность - вот главная угроза стабильности! А ведь люди, на самом деле, стремятся не к переменам, а к стабильности!
Дуит
Кен ю, Блинкен? Судя по монологам - таки кен. Слова не мальчика, но мужа мало кто может делать.
кипчак
Вчера Сергей Михеев потряс присутствовавших на передче у Соловьева кратким, но содержательным и доходчивым выступлением о роли украинцев в мире и как для достижения своей цели их используют США. Лучше не скажешь и не сформулируешь.
кипчак
И не такие воинственные блин с кулебякой пропадли на морозных просторах. Пока целыми ноги унести никому не удлось.
------
АДКБ чтото было но для войны мало.
Елена
А как же я , верная холуйская морда? Меня москалям оставляют ?
О, УКРАИНА! КАК НИЗКО ТЫ ПАЛА...
О, СКОЛЬКО ДОЛБОЁБОВ ЧУДНЫХ РОЖДАЕТ уКРАИНСКИЙ ДУХ! ЗДЕСЬ ПЕТЯ, СЫН АБОРТОВ ТРУДНЫХ, И ЗЕЛЯ - КОКАИНА ДРУГ!