События в миреchas.news8 нояб.

Американська компанія State Street заборонила без дозволу наймати на керівні посади білих чоловіків

nk_hauz/akaSjkc7R.jpeg

Начальникам однієї з найбільших у світі інвестиційних компаній State Street знадобиться спеціальний дозвіл для найму білих чоловіків.

Переваги на керівні посади середньої та вищої ланки надаватимуть жінкам та етнічним меншинам, серед яких темношкірі, латиноамериканці та азіати.

Про це пише видання Daily Mail.

Ініціативу реалізовуватимуть у рамках кампанії за різноманітність.

Видання зауважило, що американська State Street збирається за рік потроїти кількість представників темношкірих, азіатських та інших меншин, а також жінок серед топ-менеджерів.

Невиконання цільового показника до 2023 призведе до зниження премій керівників.

«Усі наші лідери мають продемонструвати на своїх щорічних оцінках, що вони зробили для покращення представництва жінок та кількості колег із етнічних меншин», — заявили в компанії.

І додали, що продовжать наймати білих чоловіків, проте рекрутерам необхідно буде довести, чому на цю посаду не підійшли жінка чи представник етнічної меншини.

Очікується, що нова політика призведе до збільшення видатків інвестиційної фірми протягом наступних трьох років. Точні суми не називаються.

Зараз у компанії із майже 200-річною історією працюють майже 40 тис. співробітників. State Street має 30 офісів по всьому світу. Традиційно на керівних посадах працювали лише білі чоловіки.

💬 Последние комментарии
Очевидец
Блумберг - агентство лжецов, видимо у САШ очень большие проблемы
Гость
Н-дааа - и все заробитчаны назад до Гуцулии... Класс... Ну, ну
ALWAS
А ведь там живёт и работает миллионы наших сограждан. Им то хоть можно, или тоже нельзя .... А вдруг Россия выселит. Тогда им будет совсем не сладко.
гость
Пр факту, только люди с сексуальными отклонениями и развращённые вседозволенностью, имеют в "демократическом" мире права и свободы на всё, что придёт им в голову. Все остальные граждане обязаны беспрекословно выполнять их желания, их мнение никого не интересует.
гость
учение Церкви конечно дело богоугодное, но в убийствах лучше конечно разбираться с помощью Уголовного Кодекса.
ТАК ВОТ ОНИ КАКИЕ "ЕВРОПЕЙСКИЕ ЦЕННОСТИ"!!!
Так вот они какие, "европейские ценности" !!!
гость
спорить в суде любой дурак может, пусть докажет что панда не геть.