Американські вулиці поллють хімікатами для боротьби зі спекою і вихлопними газами
События в миреcikavosti.com07 июля 2021

Американські вулиці поллють хімікатами для боротьби зі спекою і вихлопними газами

У США почалися випробування нової розробки для розв’язання проблем з підвищеною температурою дорожнього покриття і небезпечними викидами.

Розроблена американською компанією Pavement Technologies технологія повинна знизити температуру автомобільних доріг, одночасно зменшуючи вміст шкідливих викидів в повітрі. Для цього на дорогах Північної і Південної Кароліни здійснюється розпорошення над асфальтом спеціального складу на основі діоксиду титану. Проблема в тому, що асфальт нагрівається сонцем і виділяє багато тепла, яке затримується в атмосфері – особливо в містах, де високі та скупченні будинки не дають вітру розсіювати цю енергію. Американські міста через відсутність озеленення та інших причин виявляються в середньому на 1-7 градусів тепліше оточуючих їх передмість. Розробники запевняють, що хімікати здатні підвищити відбивну здатність дороги і тим самим зменшити нагрівання поверхні. Даний склад також допоможе у відновленні дорожнього покриття, оскільки він розпорошується поверх асфальту і, всмоктуючись у верхній шар покриття, усуває дрібні пошкодження. У Pavement Technologies вважають, що фотокаталіз до того ж створює вільні електрони, які допомагають окисляти і розщеплювати забруднюючі речовини, що залишаються від вихлопів автомобілів. Компанія стверджує, що цей процес поглинає шкідливі речовини приблизно так само, як це роблять дерева, висаджені вздовж доріг, а кілометр дороги, покритої діоксидом титану, робить це так само добре, як п’ять гектарів лісу. Нове покриття, за попередніми оцінками, зменшує на 30-40% вміст оксидів азоту в повітрі

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
Луночка привет! Ну как же без ПОЛНОВОДНЫХ рек там? А как же Шмулины мосты? Он же их во сне бачил и мореманов пиндосных под ними, ну тех шо с НЕ белой попой. Ты же его дэбильные мечты в пыль превратила! Кстати Мальта, бывшая РУССКАЯ земля, но... тра -ля- ля!
Весёлый Роджер
Ну ты написал! Ты хоть подумал шо будэ со щирыми мозгами, по уши забитыми свидомым дерьмом экс.прапора Шмули, онО же тут Елен - ну цэ тот мудак, шо думувает, шо не разглядят его у жиночих труселях до колен. Он и слева-направо с трудом читает, всё жирными грязными пальцами в экран тыкает, вслух слоги составляет. А ты ему тут задом-наперёд, он же ТУПОЙ свинорылый обормот! А ты ему тут про сраных хероев е..ых у сраку! Ты ему про Сало чи про ковбасику чи про гуся ... ось и писня уся!
Весёлый Роджер
А у долбоЭбов прапоров, на ящиках тушёнки плесень растёт! Ы шо? А в Антарктиде пингвины литают та на мове спивают! Ы шо?
Весёлый Роджер
Ну по поводу высокой травы не знаю, не видел - хотя что вы считаете высокой? И по поводу гадюки -туда же. Вообще-то там есть легенда, что Святой апостол Павел, в 0060 году н.э. потерпев кораблекрушении у её берегов, доплыл до берега и был там укушен змей. Он проклял там всех ядовитых змей, с тех пор они там все НЕ ядовитые. Вроде их там 4 вида - короче, я ни одну не встречал. Может вы на Гозо были? или на Комино? Каменные пляжи это на севере и на ю-востоке. Как я понял до Золотого пляжа и до Голубой лагуны на Комино - где построен городок для съемок Вестерна вы не доехали. В этой лагуне снималось много фильмов: Граф Монте Кристо, Трой и др. см в поиске. А вот изв. фильм "Голубая лагуна" не там.
111
Не, думаю, что одного перехода на латиницу - мало. Нужно ещё чтобы читать и писать наоборот: справа налево:!)) Ukars iniarku! Mayoreh Alars!
Новый мировой порядок
В общем, все сводится к сворачиванию конкуренции, упразднению государст и постепенному сокращению населения.
е
Ха, ты хоть ОДИН пруф предоставила к своему постоянному словесному поноса??? Нет? А че тогда требуешь... Как ты к людям, так и к тебе...раз до такого недоумка не доходит, то это твои проблемы..кушай не обляпайся...