Американські ЗМІ писатимуть слова Black і White з великої літери
События в миреua.news05 августа 2020

Американські ЗМІ писатимуть слова Black і White з великої літери

Газета The Washington Post оголосила, що почне використовувати термін «Black» з великої літери B щодо людей з африканської діаспори в Америці.

У виданні зазначили, що писатимуть так цей прикметник, аби віддати належне культурі, досвіду і труднощам, з якими стикаються люди африканського походження та які пережили їхні предки.

Водночас, у газеті визнають, що не всі люди ідентифікують себе так, і в текстах будуть описувати героїв, як вони самі попросять. Раніше деякі американські видання уже почали використовувати прикметник «Black», зокрема The New York Times і The Atlantic. Вони зазначили, що з великої літери писатимуть слово саме у випадках, коли це стосується ідентичності людей. І згадувати цю ідентичність будуть, лише коли це важливо для сенсу тексту.

Водночас The Washington Post вирішили писати «White» з великої літери щодо нащадків білих європейців, які колись іммігрували до Америки й «асимілювалися у колективну групу, що зробила свій культурно-історичний вплив на націю». Тобто, слово також буде означати культурну ідентичність, а не колір шкіри. Газета теж буде поважати самоідентифікацію людей, і писати більш точні прикметники на зразок Italian American або Irish American, якщо буде потрібно.

У матеріалі The Atlantic на цю тему зазначили, що багато видань відмовляються від написання «Black» через небажання писати «White» з великої через можливу асоціацію з білим націоналізмом і багатьох інших факторів. Деякі експерти вважають, що визнати і намагатися виправити системну дискримінації можна, лише використовуючи велику літеру у слові «Black».

Від написання «Brown» у The Washington Post вирішили відмовитися – на їхню думку, це занадто широке поняття, що об’єднує представників занадто великої кількості культур та етнічностей.

Про те, як будуть писати про різні етнічні ідентичності, редактори видання пояснили тут.

Нагадаємо, 25 травня у Міннеаполісі поліція затримала афроамериканця Джорджа Флойда за спробу розплатитися в магазині купюрою, що здавалася фальшивою. Один з поліцейських притиснув Флойда до асфальту і надавив коліном на горло. Через отриману травму Флойд помер у лікарні.

Після цього в багатьох містах країни спалахнули численні масові протести, які тривають досьогодні. У Вашингтоні навіть запроваджували комендантську годину і виводили на вулицю Національну гвардію.

Неподалік від Білого дому демонстранти намагалися звалити статую сьомого президента країни Ендрю Джесона. А в місті Луїсвілль, штат Кентуккі, невідомий зчинив стрілянину під час акції протесту проти расизму.

17 червня президент США Дональд Трамп підписав указ про реформу поліції. Він передбачає вдосконалення програм атестації та підготовки поліцейських і розширення можливостей у сфері охорони психічного здоров’я.

26 червня Палата представників США ухвалила законопроект про реформу поліції. Документ забороняє надмірне застосування сили правоохоронцями.

Написать комментарий
💬 Последние комментарии
ера
здрасьте....КВИТАНЦИЯ ЕСТЬ, что киев куплен у поляков...(официальное приобретение Киева Русским царством в результате соглашения с Речью Посполитой в рамках «Вечного мира» 1686 года и уплаты ей 146 тысяч рублей.)
тт
ого
тт
умные мужики. и с юмором
Выпускайте Кракена
Полностью согласен! Какая-то убогая шалашовка с абсолютно дебильной , дефективной "пыкой". Генетика, однако..+ потомственный йододефицит. И в целом, какие они всё-таки имбецильные, все эти национально-озабоченные нематоды. Что в Прибалтике, что в Грузии, что на Украине. Всё им мерещатся "выплаты от России" Они, небось. аж уписиваются от экстаза, когда фантазируют о подобном. И вот ещё закономерность - как только напялил вышиванку, сразу минус 50 ед. IQ. И если у неё до того был уровень интеллекта гд-то в районе 70-75...представьте, какой он в момент совершения данного селфи .....у моей собачонки , уверен, мозгов , как минимум, вдвое больше , чем у этой "Киры Рудык"
Выпускайте Кракена
Дом вполне обычный. Детки - славные. Лишь-бы не в маманю пошли. Ну а сама "фэйа" как была бЫчкой, так ею и осталась..эти розовые "мохнатые" тапки , как клеймо на лбу : " Ось дывысь. яка я нарна я рогата лохушка!"
тт
Леська крутая!
Мелконян Ваган
Как и все что пишут специалисты от алиева этот фейк надо рассматривать как иформацирцонный мусор
Авторские статьи