Американський центр охорони природи випустив на волю десятки тварин
События в мире21 апреля 2020

Американський центр охорони природи випустив на волю десятки тварин

Завдяки карантину стало простіше випускати врятованих тварин назад в дику природу.

Карантин доставив людству безліч незручностей, а ось тваринний світ зараз переживає хороші часи. Оскільки люди намагаються не висовуватися зі своїх будинків, їх негативний вплив на навколишнє середовище зменшується: поліпшується якість повітря, в багато районів повертаються дикі тварини.

У каліфорнійському Центрі по збереженню водно-болотних угідь і дикої природи (Wetlands & Wildlife Care Center in Huntington Beach) повідомляють, що завдяки карантину стало простіше випускати врятованих тварин назад в дику природу.

За словами представників центру, в умовах відсутності публіки, яка постійно фотографує тварин і намагається з ними взаємодіяти, вони набагато швидше звикають до природному середовища.

За останні дні центр випустив на волю в водно-болотні угіддя Екологічного заповідника Bolsa Chica і прилеглі райони групу кроликів, 28 крижнів, американську поганку (назва водоплавної птиці) і чаплю. Останню колись підібрали з травмою дзьоба і хімічними опіками.

WWCC продовжує свою роботу навіть в умовах пандемії, так як травмовані, осиротілі і хворі дикі тварини регіону все ще потребують уваги.

Написать комментарий