События в миреnewformat.infoJul 6

Американці через пандемію вимагають виплачувати їм по 2000 доларів на місяць

nk_hauz/-mdwksazglyfbejgd4hu.jpg

Понад 2,5 мільйона чоловік підписали петицію на порталі Change.org з проханням встановити в США безумовні щомісячні виплати у зв’язку з пандемією в розмірі $ 2 000 на працюючого і $ 1 000 на утриманця.

Незважаючи на те, що вона була розміщена на порталі більше року тому, в самий розпал коронавірусних обмежень, а за останній час на тлі вакцинації ситуація з захворюваністю в США змінилася, документ продовжує активно збирати підписи.

Згідно з повідомленням Change.org, ця петиція, ймовірно, стане однією з найбільш підписуються на порталі.

На думку авторів документа, саме щомісячна виплата $ 2 000 допоможе американським сім’ям не скотитися за межу бідності і дасть можливість вирішити питання як з оплатою комунальних послуг, так і з щоденними потребами.

— Для нашої команди і інших американців, які можуть претендувати на допомогу з безробіття, навіть максимальних виплат буде недостатньо, щоб більшість людей продовжували оплачувати свої рахунки і не скочувалися за межу бідності. Факти такі, що навіть успішні малі підприємства не можуть місяцями перебувати закритими. Але надання американцям щомісячної підтримки доти, поки вони не зможуть знову встати на ноги, може врятувати наші громади від фінансового краху. — заявляють вони.

З початку пандемії інфекцією в США захворіли понад 34,5 мільйона чоловік, жертвами хвороби стали понад 620 тисяч громадян. Останнім часом на тлі масової вакцинації кількість нових випадків зараження в країні значно знизилося.

💬 Последние комментарии
Игбун Хохлов
Хохлопидар, ты совсем ебанутый? Как это в Крыму нет российских военных, если там база Российского ВМФ? Совсем ты чурка тупая. Конечно, они там были, есть и будут. И Путин никогда не говорил обратного. Тебе по хохлоящику хуйню какую-то пизданули, а ты уши развесила.
КРЫМ НАШ !!!
Путин поблагодарил президента Украины 3еленского за предолату по газу и отоплению в его Крымской "хатынке" Император, размером как Верховная Рада - Дурко, иди батрачить на Пана, иди пл0ти н0л0ги 3елебобе))) а то Российский президент и заберет Дворец за долги
yes
Станцию украинских полярников заполонили тысячи пингвинов. Ученые следят за их спариванием.
Антиелена
Ты ж, Ленка-белка, трындела, что все будет хорошо. Амэрика с тобой, амэрика в тебе! Иди в амэриканскую биолаборатори, иди почку продавай, раз плохо! Делай что-нибудь кроме высеров никчемных своих!
е
капитан очевидность....чтоб вода была горячая, ее надо нагреть....дура блин...
е
а кто вам майданутым дал право стрелять в каждого несогласного с вашей идеологией?пытать? насиловать? батальоны ТОРНАДО И ШАХТЕРСК тебе в рыло НИ ОДИН НЕ ОТВЕТИЛ за свои преступления, гуляют на свободе несмотря на решения УКРАИНСКОГО суда... ну?? как вы к людям так и они к вам... но только если ты будешь плевать на людей они утрутся и запомнят, а вот если они на тебя - то ты просто утонешь...
е
ну расскажи КТО считал вояк добробатов? сколько их полегло? чего Украина засекретила данные по военным кладбищам под Днепром? чего ветеранов АТО просто терпят раз они такие герои? чего их везде бьют? а ветеран-гэрой вместо того чтоб ответить, собирает целую шоблу таких же и ВСЕЙ ТОЛПОЙ на одного типа обидчика???