События в миреglavcom.uaSep 9

Американцям почнуть доплачувати при працевлаштуванні

nk_hauz/qrYtOISng.jpeg

У США через гостру нестачу кадрів роботодавці змушені доплачувати новим співробітникам при працевлаштуванні. Розмір бонусів для американців коливається від 150 до 100 тисяч доларів в деяких сферах, повідомляється в дослідженні консалтингової компанії GlobalData. Передплатний бонус – доплата при працевлаштуванні – підвищує привабливість вакансії для шукачів роботи, що особливо актуально при дефіциті робочої сили. Так, за рік кількість оголошень з підписним бонусом зросла на рекордні 454% – з 10 тисяч в серпні 2020 року до більш ніж 57 тисяч в серпні 2021 року. Аналітики відзначають, що бум подібних пропозицій спостерігається у всіх галузях, проте лідером стала охорона здоров'я. Повідомляється, що успішним кандидатам на вакансії лікаря-невролога, що займається лікуванням розсіяного склерозу, і стоматолога-терапевта виплатили бонус, розмір якого може досягати $100 тисяч. Експерти пов'язують такий гострий дефіцит кадрів з пандемією коронавірусу – через страх заразитися «дельта»-штаммом люди вважають за краще перечекати, поки хвиля нових випадків спаде. Час потенційні співробітники витрачають на пошук місця з більш високою оплатою і безпечними умовами працями. З цієї причини працівників найважче знайти в офіси та інші «відкриті» робочі місця, де високий ризик інфікування. У подібні вакансії розмір підписного бонусу особливо великий. Поки в Сполучених Штатах роботодавці конкурують між собою за співробітників, експерти попереджають, що кожен п'ятий британець може втратити роботу в зв'язку з масовим переходом на віддалену роботу. Компаніям буде вигідніше наймати співробітників з інших країн, сплачуючи іноземцям менше, ніж громадянам Сполученого Королівства.

💬 Последние комментарии
ера
твоя цитата..." ИЛИ РАДУЮТСЯ тому, что другие не принимают нашей радости -так что ли?" ...Боже упаси....как такое ...могло в голову "приЙти"...а потом говоришь,что не наговариваем....ВОТ ПРИМЕР...на "ровном месте"...
ера
Моя цитата..."...не могу понять идиЕтов, которые бьют себя в грудь, доказывая всем ...как радуются они Успехам ВЯСЕЛОГО, обвиняя при этом в противоположном других..."...а так...понятно...?
Игбун Хохлов
Она сама носорог из семейства носорогов. Судя по ее еблыччу, у них в Вовой инцест.
Кинозритель
А где же, собственно, шедевр режиссёра с мировым именем - Сенцова, с многообещающим названием "Носорог"? Чего стесняться - современная украинская киноклассика, хуле?
Доброзычлывый украинець
Униатов скоро вывезем мощами в Ватикан к ПАПКЕ. Готовятся пусть великий рукоблуды и гомолюбы. Радует что эти ублюдки со всеми отбросами Украины, отрыжка нации - нацыками и необританские
Антиелена
А ты, пидарша вылизываешь анус амеровским уродам, всячески молишься на них, хотя они ни хера хорошего не сделали твоей же стране. Не ошибусь, если скажу, что у тебя трусы звездно-полосатого цвета. Ты боготворишь эту тряпку )))
ТАмара
Расстрел ЗЕДУРКУ и ПЕТРУЧЧО. Предлагаем восстановить смертную казнь за вредительство народу и государству.
Авторские статьи