События в миреwww.ukrinform.ua25 окт.

Amnesty закриє штаб-квартиру в Гонконзі

nk_hauz/PuZpRqdng.jpeg

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International заявила, що закриє свою штаб-квартиру в Гонконзі до кінця року через обмеження на її діяльність через закон про національну безпеку, накладений на місто минулого року Пекіном.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на Nikkei Asia.

Діяльність штаб-квартири організації у Гонконзі, якою займалися 30 працівників АІ, перейде до інших офісів у регіоні.

"Гонконг довгий час був ідеальною регіональною базою для міжнародних організацій громадянського суспільства, але нещодавні нападки на місцеві правозахисні та профспілкові групи сигналізують про активізацію кампанії влади з метою позбавити місто від усіх незгодних. Нам все важче продовжувати працювати в такому нестабільному середовищі", - сказала Анжула М'я Сінгх Байс, голова міжнародної ради АІ.

Як пише видання, з моменту набуття чинності закону про безпеку влада розпочала масштабне придушення інакомислення в Гонконзі, ув’язнивши десятки активістів та опозиційних політиків, вилучивши бібліотечні книги та посиливши тиск на критично важливі громадські групи.

Понад 60 таких організацій, у тому числі політичні партії, найбільша профспілка міста та група, яка виступає від імені китайських юристів з прав людини, розпалася за останні місяці.

Як повідомляв Укрінформ, закон про національну безпеку Гонконгу було ухвалено наприкінці червня 2020 року у відповідь на масові протести, які охопили автономну провінцію торік.

Новий закон суттєво скоротив судову незалежність Гонконгу і спростив покарання демонстрантів. Він передбачає кримінальну відповідальність за заклики до відокремлення Гонконгу, підривну діяльність і змову з іноземними силами з максимальним терміном ув'язнення.

Пекін заявив, що закон спрямований на запобігання "підбурювання до заколоту" і забезпечить стабільність, але критики стверджують, що він порушує угоду, за якою Велика Британія повернула Гонконг Китаю в 1997 році.

💬 Последние комментарии
Весёлый Роджер
«Елена -01 июля 2020 - …сейчас в Европе хорошо, туда все хотят и в Америку, сделают в Украине такие законы как там и будет у нас как у них,..» Та запанують зрази, зараз уси зарази! «В НБУ ПОГІРШИЛИ ПРОГНОЗ ЩОДО ВІДНОВЛЕННЯ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ»
Весёлый Роджер
«Елена - 05 мая 2020 - С Парубия спроса нет, неподсуден.,справка прилагается,это лучше,чем охранная грамота, индульгенция на всю жизнь,…» «Елена - 23 апреля 2020 - Татьяна Чорновол … , ку а разумнее тебя ,в разы, притом она кто, к кто ты, никто ты , полный ноль, ха. ..» «А Украина идёт в Европу.»… хотя и мает голую *опу! Сала Уронили! «Елена – 07 августа 2020- … и власть здесь такая, какую выбрал народ.чтобы ты знал.» Сила нации у полной дебилизации? Сало не роняйте, для рагуль-убийц него ховайте!
е
Елена не прокомментируешь? или ты только маты и бред про Роджера и Россию писать в состоянии, а на большее мозгов у тебя тупой дуры не хватает....
е
увы, но да...работать майданутые точно не будут...а нормальный человек в этот гадюшник с дерьмом не полезет..
Луна -2
Пиджачок от Бриони -если помялся, можно заменить на пиджак от Армани , и засучив рукава, можно поработать на свою страну- А то будет у Ющенко - глядя в камеру проникновенным взглядом, и суетливо перебирая руками -сказал -"Эти ручки никогда и ничего не крали "_можно подумать, что в самом деле не нажился тогда на больничке будущего .Нет здесь, и никогда не будет честного президента ,который не валил бы все на Россию. а засучив бы рукава разгребал бы эти авгиевы конюшни.Атмосфера не располагает - воздух особенный для кражи из государственного кармана годится-хотя карман не вечный, и в нем давно уже большущая дыра ,сделанная предыдущими крысами.
------
Биомаса верхов думает только лелеяни,кормлении своей биомасы а не о стране и народе который что то производит ,делает,творит.
-------
В этой стране умные,талантливые не нужны- дно стало властю а там деграданты которые боятся достойных людей.Украиной правит дно общества-истино биомаса типа третяковой и зе.
Авторские статьи