События в миреsuspilne.mediaSep 3

Англія планує криміналізувати викрадення домашніх улюбленців

nk_hauz/h7URL8V7R.jpeg

Англія може визнати викрадення домашніх улюбленців кримінальним правопорушенням на тлі зростання кількості таких злочинів у країні під час пандемії COVID-19.

Як повідомляє BBC, наразі крадіжка домашньої тварини розглядається як втрата майна його власником, проте міністри хочуть, щоб новий закон декларував, що цей злочин може призвести до емоційних страждань у людини через втрату улюбленця.

Ця пропозиція є однією із серії рекомендацій у звіті робочої групи щодо крадіжок домашніх тварин, створеної для розв'язання проблеми збільшення кількості таких інцидентів під час пандемії. Група, до складу якої входять урядовці, поліція, прокуратура і місцева влада, проаналізувала свідоцтва від активістів із захисту тварин, учасників кампанії, науковців та інших експертів. З’ясувалось, що протягом минулого року у Великій Британії були викрадені понад 2000 собак.

Попри те, що правопорушення, передбачені Законом про крадіжку 1968 року, карається максимальним терміном у сім років ув’язнення, міністри зазначають, що це норма навряд чи застосовувалася, оскільки суворість покарання частково визначається грошовою вартістю викраденого предмета.

Водночас у підготовленому експертами звіті зазначається, що вартість п'яти найпопулярніших порід собак у Великій Британії суттєво зросла у період першого запровадженого загальнонаціонального карантину, а ціна на деякі породи піднялася майже на 90%. Робоча група висловила припущення, що це потенційно зробило крадіжку собак більш привабливою для злочинців, які прагнуть отримати прибуток від зростання попиту на домашніх тварин.

Рекомендації робочої групи також включали:

  • вимоги щодо додаткової інформації при реєстрації мікрочипа для домашньої тварини, особливо при переході права власності;
  • простіший доступ до різних баз даних мікрочипів, щоб спростити відстеження втрачених або викрадених собак;
  • поліпшення збору та реєстрації даних про крадіжки домашніх тварин;
  • подальші ініціативи щодо профілактики таких злочинів.

"Крадіжка домашньої тварини – це жахливий злочин, яке може заподіяти сім'ям сильні емоційні страждання, поки бездушні злочинці набивають свої кишені", – заявила міністр внутрішніх справ Пріті Пател.

За її словами, нова правова норма має встановити, що тварини – це набагато більше, ніж просто власність, і надати поліції додатковий інструмент для притягнення злочинців до відповідальності.

💬 Последние комментарии
Гость
Траты понапрасну. Видимость бурной деятельности...
Весёлый Роджер
А я Шмуля не возражаю, а лишь констатирую факты, бо вони упрямая вещь! Чего тут не понятно, вся подлость поддонка на лицо, чи на лице: "за три ящика тушёнки можно было,такие…"
Весёлый Роджер
Да пошёл ты Шмуля на фуй мразь нацисткая! Не нужны твои лживые возгласы. Ты вспомни тварь, как ты радовался як ордынцев в Одессе живьем сжигали, как ты ржал, что бабушки с внуками от 25 кг снарядов хунты по Славянску бежали, как Луганск ракетами обстреляли, а на Зугрэс кассетные бомбы бросали. И НИКОГО не наказали!!! Эй фашист чуешь? - А наоборот всем медали надавали с черепами да грошей бохато на Пьемонт - бандеровские вы мрази!
Весёлый Роджер
Шмуля пиСдун, то не по адресу ты пиСданул! Вот тут прохунтовский пропа_Хандон Шмуля, он же Червона Жаба, оно же Елена и у него Червони кружевные труселя до колена! Вот он гарно спивает про щирых олигархив! Он их тут восхваляет! «Елена - 23 апреля 2019 - Зелинский умный, а Коломойский гениальный, а Пётр Алексеевич целеустремленный, …» А Сеня Кролик – вор высшей жидоxoxлячей категории! «Україна очікує місію МВФ…» як файно звучит, но мабутно правильнее було бы …ни очiкуэ, но «жменьки очкует перед місіей МВФ» – дасть не дасть, чи за тры копы продасть! Сало не роняем эуропиеды, ровными шматами для воров-керивников та рагуль него ховаем!
Лавкрафт.
Позвольте уважаемый - РОТШИЛЬДАМ никто не нужен. Только ЛОХИ. Эта семейка не зарабатывает деньги как ни странно она их выкручивает: Там целый полк политиков и юристов которые подписывают заведомо не выгодные контракты для одной стороны, не Ротшильдам. К примеру мега проффесионал Яресько. Которую буквально 1-2 года и в розыск подадим за подписанные бумаги реструктуризации ДОЛГА УКРАИНЫ. Семейка думает что она в тени - вот и надо её как можно глубже туда вогнать как и писал автор.
ера
надо было...узнать причину...ЕГО поведения...18лет...
лиза
что у них в голове...