События в миреinnovation.24tv.ua31 авг.

Англія заборонить використання пластикового посуду

nk_hauz/SFznMAVnR.jpeg

Незабаром Англія може заборонити використання одноразових пластикових тарілок, чашок та столових приладів. Рішення має сприяти зменшенню шкідливих викидів.

Уряд прагне закликати підприємства використовували "зелені" альтернативи й позбутися пластику, що забруднює наше довкілля. Глобальна мета – вирішити проблему поширення пластикових відходів до 2042 року.

Раніше Англія вирішила заборонити продаж пластикових соломинок, мішалок і ватних паличок. Крім того, ціни на одноразові поліетиленові пакети підвищили вдвічі, що дозволило скоротити їх продажі на 95%.

Ми всі бачили збиток, який пластик завдає навколишньому середовищу. Правильно, що ми вживаємо заходів щодо боротьби з пластиком, недбало розкиданим в наших парках, зелених насадженнях та викинутим на пляжі, – відзначив міністр з питань навколишнього середовища Джордж Юстіс.

Потрібно знати

Департамент навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства (Defra) підрахував, що кожна людина щороку використовує 18 одноразових пластикових тарілок і 37 одноразових пластмасових столових приладів. Усе це може століттями зберігатися на звалищах або забруднювати океан. Відомо, що пластик розкладається впродовж 400 – 700 років. Ба більше, щороку від поїдання пластикових відходів або заплутування в них гинуть понад 1 000 000 птахів і більше ніж 100 000 морських ссавців і черепах.

💬 Последние комментарии
Вася
Что то я очкую
РаДар
Три урода и предателя интересов народа! Вечный позор и анафема! Им и их продажным "элитам"! Такие же уроды сейчас занимаются закабалением людей, фашизацией режима правления, проводя насильственную вакцинацию! Это они устраивают диверсии и аварии на шахтах и предприятиях! Это они уничтожают образование, культуру и историческое наследие предков! Это они паразитируют на труде других, презирают и унижают тружеников! Верные слуги Запада, они ни перед чем не останавливаются, и готовы предавать и продавать свою страну и народ! ВРЕМЯ ИХ ВЫШЛО! Они не уйдут от справедливого гнева людей и Божьего Суда! Пусть так и знают!
Елена
В Америке всё есть,в большом количестве.
Елена
У Нуланд наверное разведданные есть,она не с потолка такое взяла.
Елена
Тупые долго на войне не живут,там все долго не живут, тупых убивают первыми.
Елена
А я воевать только против Роджера буду, исключительно против него,за всё и за всех.
Елена
Не надо Луночка,не надо, уже поколение выросло, притом поддержка извне,до 55-года тогда ,а ведь тогда армия то какая была , спецслужбы, сейчас таких мотивированных нет, одно только деньги на уме,а за деньги на пулемёт никто не бросится,гранатой не подорвется,вог на Роджера посмотрите,он оттуда первый сиганул, быстрее 25 килограмового снаряда.