События в миреinnovation.24tv.uaAug 31

Англія заборонить використання пластикового посуду

nk_hauz/SFznMAVnR.jpeg

Незабаром Англія може заборонити використання одноразових пластикових тарілок, чашок та столових приладів. Рішення має сприяти зменшенню шкідливих викидів.

Уряд прагне закликати підприємства використовували "зелені" альтернативи й позбутися пластику, що забруднює наше довкілля. Глобальна мета – вирішити проблему поширення пластикових відходів до 2042 року.

Раніше Англія вирішила заборонити продаж пластикових соломинок, мішалок і ватних паличок. Крім того, ціни на одноразові поліетиленові пакети підвищили вдвічі, що дозволило скоротити їх продажі на 95%.

Ми всі бачили збиток, який пластик завдає навколишньому середовищу. Правильно, що ми вживаємо заходів щодо боротьби з пластиком, недбало розкиданим в наших парках, зелених насадженнях та викинутим на пляжі, – відзначив міністр з питань навколишнього середовища Джордж Юстіс.

Потрібно знати

Департамент навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства (Defra) підрахував, що кожна людина щороку використовує 18 одноразових пластикових тарілок і 37 одноразових пластмасових столових приладів. Усе це може століттями зберігатися на звалищах або забруднювати океан. Відомо, що пластик розкладається впродовж 400 – 700 років. Ба більше, щороку від поїдання пластикових відходів або заплутування в них гинуть понад 1 000 000 птахів і більше ніж 100 000 морських ссавців і черепах.

💬 Последние комментарии
ера
лица ...умные...думаю ...все будет хорошо...
Антиелена
Еще и дура!
---
судя по твоим работодателям Задорнов был прав на все 100%
Елена
Михаил Задорнов был юморист, скоморох, развлекал шутками публику,это понимать надо
Гость
Петро хватит мусорить. Весь НК загадил
гость
Это верно. Но есть ещё вопрос: почему в России 150 организаций – иностранных агентов, получающих финансирование из-за рубежа, занимаются бузой и оболваниванием граждан России, преимущественно молодёжи? Кто должен их выгнать? Барин всё рассудит?
кипчак
В нормальном государстве можно было бы посчитать это кощунством - сожрать свою страну в прямом и переносном смысле, но в Украине почти все рекорды как-то связаны с едой (в США на скорость поглощают пончики и т.п. и тоже гордятся такими дступными для народа достижениями). В том, что в Украине культ жратвы наблюдаем на улицах и прочих общественных местах, где все больше перекормленных граждан еле ногами передвигают под тяжестью собственного веса или таща мешки с запасами на зиму.